آخرين مطالب نوشته شده
بره ای با سر انسان!

جمعه بیست و هشتم فروردین ۱۳۹۴ 12:16

بره ای با سر انسان

وقوع چنین رویدادی یك واقعه عجیب و در عین حال بی سابقه است. درگزارش یكی از روزنامه های « تركیه » آمده است كه یك بره از یك گوسفند در یكی از روستاهای « ایزمیر » به دنیا آمد، اما زنده نماند. نكته جالب در تولد این بره مرده آن است كه این حیوان صورت انسان دارد و باعث شد تا دامپزشكی كه مسئولیت به دنیا آوردن آن را داشته باشد به شدت شوكه شود.

به گزارش ایسنا « ارهانالی بول » ـ دامپزشك مسوول ـ در مصاحبه ای با رسانه های دولتی تركیه، خاطر نشان كرد: من برای زنده نگهداشتن مادر مجبور به عمل شدم. من پیش از این گوساله دو سر و چهار چشم و حتی پنج پا هم دیده بودم، اما تولد این بره با سر انسان بسیار غیر قابل باور است.

وی یادآور شد: من احتمال می دهم كه به دلیل ازدیاد و انباشت ویتامین A در بدن گوسفند مادر، این بره به چنین وضعی به دنیا آمده باشد. گفتنی است، سال گذشته نیز در « زیمباوه » چنین بره ای به دنیا آمد و حتی چند ساعت نیز زنده ماند، اما به شدت باعث ترس و وحشت مردم روستایی شده بود.

فرماندار استان « ایزمیر » نیز اضافه كرد: تولد این بره مرده با سر انسان بسیار دلهره آور و ترسناك است. تا به حال چنین چیزی را ندیده بودم، انگار كه سر انسان بر روی بدن بره ای باشد.!

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
آبشارهای خون

دوشنبه بیست و چهارم مهر ۱۳۹۱ 10:21

مکانی عجیب در قطب، آبشارهایی که خون از آنها خارج می شود!

یا تاکنون با پدیده ای تحت عنوان «آبشارهای خون» در طبیعت برخورد کرده اید یا نام آن به گوش شما رسیده است؟
در منطقه «ویکتوریا» در شرق قطب جنوب محققان و کاشفان مناطق مختلف قطب به آبشارهایی برخورد کرده اند که از آنها به جای آب بی رنگ و بویی که ما با آن برخورد داریم، آب قرمز مانند خون از برخی شکاف یخ های قطبی به بیرون فوران می کرد و همین موجب شد تا محققان به محض برخورد با این آبشارها بر آنها نام «آبشار خون» را بگذارند.

آبشار خون

آبشار خون


برچسب‌ها: آبشارهای خون, ماوراء و آبشار خون, آبشار ترسناک, آبشار, خون
مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
چاه شیطان!

پنجشنبه هشتم دی ۱۳۹۰ 20:13

جایی در مناطق وحشی ایالت واشینگتن، پدیدهای نامتعارف و عجیب جغرافیایی وجود دارد كه ساكنین آن را دریچهای به دنیایی دیگر میدانند. هر چند چاه شیطان سالها و شاید قرنهاست كه مورد توجه مردم آن منطقه قرار گرفته است اما تنها از سال 1997 بود كه یك ایستگاه رادیویی با «مل واترز»، صاحب زمین، مصاحبه كرد و آن را به مردم كشورش شناساند.
مل واترز ادعا میكند كه صاحب یك زمین غیرعادی است كه در نزدیكی «ماناستاش ریج» در واشینگتن قرار دارد. البته این زمین به خودی خود چیز عجیبی نیست، اما چاهی درون آن قرار دارد كه مردم آن را عجیب و ماوراءالطبیعه میدانند.
داستان چاه شیطان
سالهاست كه ساكنین «ماناستاش ریج» از زمینی سخن میگویند كه چاهی درون آن قرار دارد ظاهرا انتها ندارد. چاهی مرموز كه هالهای از احساس خطر و راز در اطراف آن موج میزند. دیواره چاه تا عمق 15 فوتی آجری است ولی بقیه آن خاكی میباشد. مردم این منطقه نسل اندر نسل این چاه را میشناختند و از آن به عنوان زبالهدانی استفاده میكردند و از یخچال كهنه تا تلویزیون خراب و لاستیك پنچر را در آن میانداختند. اما هیچ یك از كسانی كه چیزی درون چاه میانداخت صدای افتادن آن شی به كف چاه را نشنید. همین موضوع باعث شد كه مردم نام «چاه شیطان» را بر آن نهادند و آن را چاهی بیانتها نامیدند كه مستقیم به جهنم راه دارد. بعضیها هم معتقد بودند كه چاه شیطان در حقیقت دریچه ورود و خروج فضاییهاست.
حدود سال 1993 «مل واترز» و همسرش این زمین را خریدند و كمی بعد آن چاه را كشف كردند. آنها هم مثل مردم دیگر از آن به عنوان زبالهدان استفاده میكردند و حتی ساكنین دیگر هم زبالهها و لاشه حیوانات خود را در آن میانداختند. چند سال گذشت و كمكم آقای واترز به این فكر افتاد كه چرا چاه پر نمیشود؟
در تابستان سال 1996 واترز تصمیم گرفت عمق چاه را اندازهگیری كند. اوكه یك ماهیگیر كار كشته بود یك قلاب ماهیگیری با نخ بسیار بلند داشت. یك روز به دهانه چاه رفت، یك وزنه به سر قلاب آویخت و آن را به داخل چاه هدایت كرد. وقتی نخ هر قرقره تمام میشد، قرقره جدیدی به انتهای آن گره میزد و به كار خود ادامه میداد، اما قرقرهها تمام شد و نخ قلاب به انتهای چاه نرسید. به محاسبه واترز، او هجده قرقره 5000 فوتی را به هم وصل كرده بود، بنابراین او نتیجه گرفت عمق چاه بیشتر از هشتاد هزار فوت میباشد! در آن وقت بود كه واترز متوجه شد چاه درون ملكش نه تنها عجیب بلكه دلهرهآور است.
سگهای مرده و سكوت مرگبار
اولین چیزی كه توجه واترز را جلب كرد آن بود كه هر وقت درون چاه فریاد میزد پژواك صدایش را نمیشنید. بعد دریافت هر وقت میخواهد به چاه نزدیك شود سگ شكاریاش چنگالش را در زمین فرو میكند تا نگذارد واترز او را به آن طرف بكشاند.
یكی از دوستان واترز میگوید، وقتی سگ نگهبانش مرد، لاشه آن را درون چاه شیطان انداخت. این مرد قسم میخورد كه مدتی بعد سگ به سوی او بازگشت. همان سگ با همان شكل و قیافه و همان قلاده كه خودش یك قطعه فلز كوچك به آن وصل كرده بود. این داستان آنچنان واترز را تحت تاثیر قرار داد كه در وصیتنامه جدیدش نوشت بعد از مرگ جسدش را درون چاه شیطان بیندازند. طولی نكشید كه واترز و چاه درون ملكش به شهرت كشوری رسیدند و گروههای مختلف ماوراءالطبیعه به بررسی آن پرداختند ولی هیچ یك نتوانستند دریابند چاه شیطان واقعا چیست و عمق آن چه قدر است و آیا طبق عقیده مردم محل، این چاه بیانتهاست؟ نكتهای كه آنها هم مثل مردم آن را درك كردند آن بود كه در محدوده چاه همه احساسی مرموز از ترس و دلهره را داشتند.
احساسی كه دلیلی برای آن پیدا نشد. قدم بعدی ورود سربازان ارتش آمریكا به ملك واترز بود. آنها آنقدر با دقت در حال بررسی منطقه بودند كه حتی به واترز اجازه ورود به ملك شخصیاش را ندادند. از همان زمان دیگر نامی از واترز در رسانهها برده نشد ولی در روز 28 ژوئن سال 2011 نامهای از واترز به صورت آن لاین منتشر گردید كه تاكید میكرد تمام حرفهایش در مورد چاه شیطان و اتفاقات آن عین حقیقت بوده است، ولی دولت آمریكا دوست نداشت حرفی از آن زده شود.

چاه شیطان Axiom-Elf

چاه شیطان Axiom-Elf

منبع: مجله خانواده سبز


برچسب‌ها: چاه شیطان, داستان های ترسناک, ماوراء, وبلاگ جن, تصاویر چاه عجیب
مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
نماز

چهارشنبه چهاردهم اردیبهشت ۱۳۹۰ 15:11

نماز و میدان مغناطیسی بدن انسان!

نماز

هارولدبور از دانشگاه ییل برای اولین بار با انجام یک آزمایش ساده، به وجود میدان مغناطیسی در اطراف موجود زنده پی برد. او با توجه به یک مولد الکتریکی که در آهنربا در داخل سیم پیچ دوران می کند و جریان تولید میکند، سمندری را در یک ظرف آب نمک قرار داد و ظرف را به دور سمندر چرخاند. الکترودهایی که در این ظرف وجود داشتند و به یک گالوانومتر حساس متصل شده بودند، یک جریان متناوب را نشان می دادند. زمانی که بور این آزمایش را بدون سمندر انجام داد، گالوانومتر هیچ جریانی را نشان نداد. این بدان معنا بود که در اطراف موجود زنده میدانی وجود دارد که خاصیت مغناطیسی هم دارد. بور این وسیله را بر روی دانشجویان داوطلب خود امتحان کرد و مشاهده نمود که این میدان در بدن انسان هم وجود دارد وکاملا تابع رویدادهای اساسی زیست شناختی بدن است. او این میدان را حیاتی نامید چون هرگاه حیات از بین برود،میدان حیاتی هم از بین میرود. به گونه های که یک سمندر مرده که در دستگاه بود هیچ پتانسیلی به وجود نمی آورد.
تشکیل میدان مغناطیسی بدن:
همانگونه که می دانید، در بدن ما میلیونها عصب وجود دارد که کار انتقال پیام در بدن ما بوسیله تحریک الکتریکی این عصبها صورت می گیرد. در اثر شارش بار در اطراف آنها در بدن ما یک میدان تشکیل می شود و میدان بدن ما در اثر فعالیت همزمان میلیونها عصب به وجود می آید.
امواج مغزی:
دستگاه موج نگار مغز چهار نوع منحنی از امواج مغزی را ارائه میدهند که عبارتند از: آْلفا، بتا، دلتا و تتا. ریتمهای دلتا کندترین امواج مغزی با تناوب از 1تا3 دور در ثانیه بوده و اغلب در خواب عمیق ظاهر می شوند. به نظر میرسد که ریتمهای تتا که دارای تناوب 4تا7دور درثانیه می باشند به خلق و خوی بستگی داشته باشد. ریتمهای آلفا از 8تا 12 دور در ثانیه، در اوقات تفکر، تامل آزاد رخ داده و در صورت تمرکز حواس و توجه قطع می شوند و بالاخره ریتمهای بتا با تناوب 13الی22 دور در ثانیه،ظاهرا منحصر به نواحی جلوئی مغز، یعنی جایی که فعالیتهای پیچیده مغزی رخ می دهد می باشند. امواج آلفا امواج بسیار مهمی هستند که بوسیله هانسبرگر آلمانی کشف شدند و به گفته وی با نوعی هوشیاری و خوداگاهی معطوف به درون ظاهر می شوند تغییرات فیزیولوژی مهمی در بدن ایجاد می کنند مثل تمرکز و یادگیری.
میدان مغناطیسی بدن و امواج مغزی در معرض خطر:
حتما تا به حال درباره خطرات گوشیهای موبایل یا زندگی در نزدیکی نیروگاهای برق چیزهایی شنیده اید.بنابر تحقیقات پروفسور لای امواج مغناطیسی که از نیروگاهای برق یا وسایل برقی مثل سشوار و ریشتراش برقی و... ساتع می شود به دی ان ای سلولهای مغزی آسیب میرساند و قابلیت ترمیم را در آنها از بین می برد. میدانهای مغناطیسی خارجی علاوه بر آسیب به دی ان ای مغز اثر منفی دیگری به بدن دارند. این میدان ها باعث اختلال در میدان مغناطیسی طبیعی بدن می شوند. همانطور که میدانید نزدیک به 70%از بدن مارا آب فراگرفته و مولکولهای آب به صورت دوقطبی هستند و زمانی که ما در معرض یک میدان مغناطیسی خارجی قرار می گیریم، این مولکولها در جهت آن میدان قرار می گیرند و این پدیده باعث می شود نظم میدان مغناطیسی ما به هم بریزد. علاوه بر عوامل خارجی یکسری عوامل داخلی نیز وجود دارند که باعث می شوند اختلال در میدان بدن ایجاد شود. مهمترین آنها بارهای الکتریکی هستند که هنگام شارش بار در عصب در اطراف آن به وجود می آیند و به صورت الکتریسیته ساکن در بافتهای بدن ذخیره میشوند و میدانی که در اطراف این بارها بوجود می آیند در میدان بدن ایجاد خلل می کنند. این بارها به خصوص در نقاطی که تراکم اعصاب بیشتر است ذخیره می شوند و به دلیل این که هم تراکم زیادی دارند و هم در نزدیکی عصبهای بیشتر و مهمتری قرار دارند برای بدن به شدت مضر هستند. از جمله این نقاط ناحیه سر و دستها و قسمت مچ یابه پایین است و در بین این سه قسمت، سر اهمیت ویژه ای دارد چون بارهای ذخیره شده در آن علاوه بر ایجاد خلل درمیدان مغناطیسی مغز باعث اغتشاش در امواج مغزی نیز می شوند. به ظاهر ما روزانه تنها دقایقی را در معرض میدان مغناطیسی هستیم.مثل موبایل یا سشوار و غیره.اما در طول دوران زندگی خود در معرض میدانی بسیار قوی هستیم و آن میدان مغناطیسی زمین هست. عوامل داخلی اغتشاش در میدان بدن ما هم فعالیتهای حیاتی و اجتناب ناپذیری هستند که در تمام طول عمر ما در جریان هستند پس چگونه میتوان باعث خلل این اثرات سو که باعث اختلال در بدن ما و بیماریهایی مثل سرطان می شوند را خنثی کرد؟ در اینجاست که باید گفت خداوند راه حل تمام این سوالات را در یک عمل ساده که امکان آن برای همه افراد وجود دارد و بیش از چند دقیقه هم وقت نمی برد و هیچ ضرری هم ندارد به انسان هدیه داده و آن نماز است.
نماز و میدان مغناطیسی:
آنگونه که از تصاویر به دست آمده از میدان مغناطیسی زمین پیداست، به طور شگفت انگیزی اگر انسان در هر نقطه از زمین رو به قبله بایستد، میدان مغناطیسی بدنش بر میدان مغناطیسی زمین منطبق می گردد و در مدتی که در نماز است میدان بدنش منظم می شود. یکی از نکات بسیار جالبی که پروفسور بور به آن دست یافته بود این بود که دریافته بود که در بدن تمام دانشجویان مؤنث ماهی یکبار تغییر ولتاژ شدید ایجاد می شود و میدان بدن به منظمترین حالت خود می رسد و به همین دلیل است که زنان نیازی ندارند در این مدت نماز بخوانند. اخیرا هم کشف شده است که علت اینکه قلب زنان منظم تر و قویتر از مردان میزند و دلیل آن همین تغییر ولتاژ هست.
نماز و بارهای الکتریکی:
همانطور که قبلا اشاره شد بارهای زائدی که در اثر تحریکات الکتریکی اعصاب به وجود می آیند هم شبیه میدان بدن و هم بر امواج مغزی اثر سو دارند. و این اثرات در نواحی که اعصاب در آن تحرک بیشتری دارند، خطرات جدیتری ایجاد می کنند و باید هرچه سریعتر از آن نواحی دور شوند. به طرز حیرت آوری می بینیم که این نواحی دقیقا نواحی هستند که در وضو شسته می شوند و بنابر تحقیقات صورت گرفته، بهترین راه دفع این بارهای زائد استفاده از یک ماده رساناست که سریعترین و ارزانترین و بی ضررترین ماده برای این کار آب است و جالب اینجاست که آب هرچه خالص تر باشد سریعتر بارهای ساکن را از بدن ما به اطراف گسیل می دهد و هیچ مایعی مثل آب خالصی که در وضو به انسان سفارش شده این اثر را ندارد.
نماز و امواج مغزی:
با دفع بارهای زائد بدن در وضو امواج مغزی در ایده الترین حالت قرار می گیرند. علاوه بر آن حالت تمرکزی که در هنگام نماز در انسان به وجود می آید، تشعشع امواج آلفا را به اندازه قابل توجهی بالا می برد و توانایی مغز را در تولید این امواج بالا می برد.


برچسب‌ها: نماز, تاثیر نماز, نماز و بارهای الکتریکی, نماز و امواج مغزی, نماز و میدان مغناطیسی
مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
موجودات عجیب زیر آب

یکشنبه پنجم دی ۱۳۸۹ 12:11

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز که به وبلاگ خودشون سر میزنن. دنیای زیر آب همیشه برای ما شگفت انگیز بوده، اما این بار براتون عکس موجوداتی رو آماده کردم که در اعماق اقیانوس و دریاها زندگی میکنن و بسیار عجیب و ترسناک هستن. من به خاطر زیاد بودن عکسها و سنگین شدن صفحه عکسها رو تویه ادامه مطلب گذاشتم امیدوارم که لذت ببرید

Axiom-Elf


ادامه مطلب
مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
ماهی خندادن

چهارشنبه سوم آذر ۱۳۸۹ 9:23
اکسولوتل عجیب ترین ماهی دنیا که میخندد و دست و پا دارد!

ماهی خندان Axiom-Elf

ماهی خندان Axiom-Elf

اکسولوتل( Axolotl ) مخلوق کوچک و ناشناخته که محبوبیت زیادی بعنوان یک حیوان خانگی دارد. این حیوان به “ماهی راه رونده مکزیکی” مشهور است، اکسولوتل همانند قورباغه و وزغ واقعا دوزیست است.
معمولا تولید مثل دوزیستان با تولید تخم و تبدیل تخم به لارو و بعد بالغ شدن همراه است درحالی که اکسولوتل در تمامی عمرش لارو باقی میماند و اگر رشد کند بالغ نمیشود. اکسولوتل خویشاوندی نزدیکی با سمندر مکزیکی دارد، سمندر در جزیره زندگی میکند اما اکسولوتل کاملا وابسته به آب می باشد. هردو آنها دارای شش میباشند اما تنفس اصلی آنها بیشتر از آبشش است که در طول بدن و در میان پوستشان قرار دارد.
اکسولوتل فقط هر دو یا سه روز یکبار نیاز به غذا دارد. غذای آنها تشکیل شده از بچه قورباغه(لارو قورباغه)، حشره نرم، کرم و ماهیان کوچک همچنین گوشت خام چرخ کرده را نیز میتوانند بخورند. آکواریومی که شامل اکسولوتل باشد باید حداقل 15 تا 20 سانتیمتر عمق و بین 14 تا 20 درجه سانتیگراد دما داشته باشد. هیچ ماهی دیگری نباید در آکواریوم باشد چون ازطرف اکسولوتل مورد حمله قرار گرفته، خورده یا زخمی میشود، همچنین اگر تعداد زیادی اکسولوتل در تانک باشد حتما با هم درگیر میشوند.

لینک گوگل

لینک تاپیک

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
موجودی ناشناخته شبیه دایناسور

پنجشنبه سی ام اردیبهشت ۱۳۸۹ 16:21

مدتی قبل چند نفر از اهالی روستای (میشه دی) برای جمع آوری گیاهان کوهی و قارچ به ارتفاعات قندیل رفته بودند که به لاشه ی عجیبی از یک حیوان برخورد می کنند و از آن با موبایل خود فیلم میگیرند، خودشان میگویند شبیه بچه دایناسور است که این فیلم به دایناسور معروف می شود. روز بعد فیلم را به چند نفر نشان می دهند و به ارزش این لاشه عجیب پی برده و برای آوردن آن مجددا به دامنه ارتفاعات مذکور باز می گردند ولی هیچ اثری از آن نمی یابند! لازم به ذکر است که این مجموعه کوه عظیم چنیدن سال است که صعود و رفت آمد کوهنوردان به آن ممنوع شده بود و امسال برای اولین بار در این چند سال کوهنوردانی موفق به صعود این کوه شده اند.

نمایی از فیلم www.axiom-elf.blogfa.com

لینک دانلود فیلم دایناسور

نکته: بسیاری از دوستان با تجربه میگن که این لاشه یک سگ هست که پوستش کنده شده.

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
صخره عجیب

سه شنبه هفتم اردیبهشت ۱۳۸۹ 11:53

این تصویر یک صخره در برمه است. این عکس فقط در یک روز خاص از سال میتواند گرفته شود. در این روز اشعه خورشید با زاویه خاصی بر این صخره می تابد

صخره عجیب www.axiom-elf.blogfa.com

اگر هنوز اعجاز این تصویر را درک نکرده اید تصویر را بچرخانید!

www.axiom-elf.blogfa.com بزرگترین وبلاگ ماوراء

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
عجیبترین حشره دنیا

سه شنبه هفدهم فروردین ۱۳۸۹ 7:50

اینم عجیبترین حشره دنیا که به Leaf Insect (حشره برگ) معروف است. قدمت این حشره به 47 میلیون سال پیش بر می گردد. پوشش طبیعیش آن چنان شباهتی به برگ دارد که اگر روی شاخه های درخت بنشیند، امکان تشخیص آن از برگ های مجاور میسر نیست. رنگ بدنش کاملا مانند برگ است و حتی رگه هایی روی بدنش هست که مثل رگبرگ های برگ درخت است. از این گذشته، پاهای این جانور مانند برگ های کوچک است و لبه های زرد رنگ گرداگرد بدنش، طوری است که آن را به برگی که توسط حشره ای جویده شده باشد، شبیه می کند. حتی هنگام وزش باد و به حرکت درآمدن شاخه ها، جانور نیز همراه برگ های درخت، به جنبش درمی آید.

عجیبترین حشره دنیا

عکس عجیبترین حشره دنیا

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
طى‏ الارض چیست؟

یکشنبه بیست و سوم اسفند ۱۳۸۸ 13:6

طى‏ الارض را اینطور می توان تعریف کرد :

1- نزدیک شدن مکان‏ها به یکدیگر.

2- تجدد امثال یعنى ارسال صورتى به مکانى که اراده مى کند.

3- اعدام و ایجاد، یعنى در یک مکان وجود عینى خود را نابود و همان زمان در مکان دیگر ایجاد کرد. این قدرت را خدا به پیامبران و ائمه و بعضى از اولیاى الهى عنایت کرده است. دیگران هم با اجازه یا به دستور و یا همراه با اولیاى الهى مى توانند طى الارض کنند، البته چنین افرادى مسئله را پنهان نگه مى دارند و به کسى نمى گویند مگر با اذن الهى و براى هدایت شخصى یا امر دیگر. اگر انسان روحش را از آلودگى‏ها و تعلق‏ها پاک ساخته و خود را به اصل و حقیقت وجود خویش برساند، یعنى روح خدائى را در خود زنده کند ، ممکن است به این مقام نائل آید. ممکن است پاک کردن نفس از آلودگى، شرط لازم براى رسیدن به این مقام باشد، ولى شرط کافى براى آن نباشد.

عارفان معمولاً به سالکان در این راه سفارش مى کنند که در درجه اوّل از محرّمات اجتناب کنند و واجبات را انجام دهند. در درجه بعد آنان را به انجام دادن مستحبات و اجتناب از مکروهات توصیه مى کنند. این کار نیاز به مداومت جدى و ریاضت شرعى دارد و باید زیر نظر اساتید واقعى عرفان قرار گیرد، زیرا در این باب مدعیان طى الارض زیاد هستند.

قرآن مجید طى الارض را براى یکى از نزدیکان با ایمان و دوستان خاص سلیمان به نام آصف بن برخیا ذکر کرده که توانست تخت بلقیس را به یک چشم به هم زدن حاضر کند. قرآن مجید درباره او مى فرماید: «کسى که دانشى از کتاب داشت، این کار را انجام داد». بسیارى از مفسران گفته‏اند: این مرد با ایمان از اسم اعظم الهى با خبر بود. البته منظور از آگاهى بر اسم اعظم، تخلّق (آراستگى) به آن اسم و وصف است، یعنى انسان از نظر آگاهى و اخلاق و تقوا و ایمان آن چنان تکامل یابد که مظهرى از آن اسم گردد.

این تکامل معنوى و روحانى (که پرتوى از آن اسم اعظم الهى است) قدرت بر این کار را فراهم مى کند. براى توضیح بیشتر این بحث مراجعه کنید به کتاب مهرتابان از علامه محمد حسین طباطبایى، ص 177 – 186.

به نظر برخی، توسط علم لیمیا (طلسمات) می توان این کار را انجام داد البته به کمک طلسماتی طاقت فرسا . در کتابی خطی، طلسم (( طی المنازل مساوی )) آمده بود که توسط آن می توانستید این عمل شگفت را انجام دهید .

بررسی دقیق تر طی الارض :

در قرآن :

بسیاری از صاحبنظران در اسلام، طی الارض را ریشه در آیات ۳۸-۴۰ از نمل میدانند:

۳۸: سلیمان گفت، «اى بزرگان، کدام يک از شما مى توانيد کاخ او (ملکه سبا) را براى من بياوريد، قبل از اينکه آنها به عنوان تسليم شدگان به اينجا برسند»

۳۹: يک عفريت از جن ها گفت، «من مى توانم قبل از اينکه تو بايستى، آن را نزد تو بياورم. من قدرت کافى براى انجام اين کار را دارم.»

۴۰: آن کسى که از کتاب علم داشت گفت، «من مى توانم تا چشم بر هم زنى آن را نزد تو بياورم.» هنگامى که او (سلیمان) آن را جلوى خود مستقر ديد گفت، «اين رحمتى است از جانب پروردگار من، که با آن من را امتحان مي کند، تا نشان دهد که من سپاسگزار هستم يا ناسپاس. هر کسى که سپاسگزار باشد به نفع خود سپاسگزار است و اگر کسى ناسپاس شود، پس پروردگار من به او نيازى ندارد، محترم ترين.»

در این آیات اعتقاد بر این است که شخص در آیه سوم همان آصف ابن برخیا است، که مقام پیامبری نداشت. حدیثی از امام جعفر صادق (ع)، انتقال تخت ملکه صبا را توسط عاصف با «طی الارض» بیان کرده است و حدیث دیگری از امام محمد باقر (ع)، قدرت عاصف بن برخیا را به دانش وی از اسامی خداوند نسبت میدهد:

« اسم اعظم خداوند، هفتاد و سه حرف است. آصف بن برخیا فقط یکی از آن حروف را میدانست که توانست زمین را درهم نوردد و قبل از یک چشم بر هم زدن، تخت بلیقس را از سرزمین سبا نزد سلیمان حاضر سازد؛ و ما ائمّه معصومین هفتاد و دو حرف از آن را میدانیم. یک حرف را هم خداوند به خودش اختصاص داده و تنها نزد اوست »

مفاهیم طی الارض در غرب :

مفاهیم موازی و مشابه با آنچه که در اسلام طی الارض نام دارد را میتوان در غرب نیز مشاهده نمود. بطور نمونه در گزارشی در سال ۲۰۰۴ به نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا، دکتر اریک دیویس (به انگلیسی: Eric W. Davis, Ph.D) به این سازمان نظامی توصیه کرد که نظریهٔ p-Teleportation را بررسی کنند. در تعریف این پدیده نوشته شده: «انتقال انسان یا اشیا بی جان با توسل به نیروهای ذهنی در سال ۲۰۰۸ نیز فیلم Jumper حاوی مضامین انتقال با صرف اراده، توسط هالیوود نیز به نمایش در آمد.»

از دید تصوف :

در برخی مکاتب تصوف، به طی الارض، «طی المکان» نیز گفته شده. در رساله قشیریه، اینگونه کرامات فقط مخصوص «اولیا الله» دانسته شده اند، و بر خلاف معجزات پیامبر، اکتسابی و غیر دعوی میباشند.

سخن از طی المکان و کرامات در کتب عرفانی بسیار به میان آمده، که بطور نمونه می توان به روایات ابوسعید ابوالخیر و یا طریقت مولانا و یا داستانهای منتسب به حضرت خضر در این باب اشاره نمود و گزارشهای زیادی در این میان می توان در ادبیات تصوف دید. بطور نمونه ادریس شاه و رابرت گریوز (به انگلیسی: Robert Graves) وقایعی را روایت می کنند که در آن اعضای صوفیان عظیمیه «همانند شیخان قدیم همزمان در چند مکان حضور داشتند.»

و یا روایات دیگری را میتوان در تذکرة الاولیا منتسب به عطار نیشابوری و یا نوشته های ابن عربی و روایات بایزید بسطامی یافت.

با این حال، در این نوشته ها، اولیاء الله، صاحبان این قدرت، کسانی اند که بر مردم پوشیده اند، و حتی خود از یکدیگر بي خبرند.

در مکاتب شیعه :

در اصول کافی نیز سخن از طی الارض نیز به میان آمده، و اسناد مکتوبی در باب طی الارض امامان شیعه در تاریخ و مهدی موعود نیز موجود است .

مفاهیم فلسفی کرامات و طی الارض را میتوان در نوشته های سید شهاب‌الدین مرعشی نجفی، علامه طباطبایی، و ملاصدرا نیز با تعابیر مختلف جستجو و یا مشاهده کرد.

در مکاتب یهودی :

طی الارض مفهومی است که در مکاتب عرفانی یهودیان نیز با نام (به انگلیسی: Kefitzat Haderech) و (به عبری: קְפִיצַת הַדֶּרֶךְ) نیز دیده شده است.

طی الارض به امر امام هادی علیه السلام

شخصی به نام اسحاق که شغلش خرید و فروش گوسفند بود می گوید:

برای امام هادی علیه السلام گوسفندان فراوانی خریدم. امام دستور فرمود به منطقه‌ای بروم و گوسفندان را میان عده‌ای تقسیم کنم. من هم دستور امام را اجرا کردم. سپس از امام اجازه خواستم به بغداد برگردم.

آن روز، روز ترویه (هشتم ماه ذی حجه ) بود. امام فرمود:«فردا را که روز نهم ذی حجّه و روز عرفه است پیش ما بمان. آن‌گاه به بغداد بازگرد.»

روز عرفه در خدمت امام ماندم و شب عید قربان را در یکی از اتاق‌های منزلش خوابیدم. سحرگاهان امام تشریف آورد و فرمود:«ای اسحاق برخیز.» من برخاستم، و همین که چشم خود را باز کردم دیدم در بغداد، مقابل در خانه ام ایستاده‌ام.
وقتی دوستانم به دیدارم آمدند به آنها گفتم:«روز عرفه (نهم ذی حجّه) را در سامرّا بودم و اکنون که عید قربان (روز دهم ذی حجه) است در بغداد هستم.» و هیچ ‌یک از دوستانم باور نمی‌کردند. (بحارالانوار)


برچسب‌ها: طى‏ الارض چیست
مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
کتاب بعد ناشناخته

پنجشنبه بیست و دوم بهمن ۱۳۸۸ 9:31

با سلام خدمت تمامی بازدیدکنندگان عزیز، تو این پست برای شما فایل Pdf کتاب بعد ناشناخته اثر دکتر محسن فرشاد رو آماده کردیم که این کتاب الان تقریبا نایاب هستش و توسط همکار عزیزمون میلاد به Pdf تبدیل شده. این کتاب ۲۲۴ صفحه که نسخه قابل چاپش میشه 120 صفحه البته بعضی از مطالب این کتاب رو می تونید در بین صفحات همین وبلاگ پیدا کنید ولی این کتاب یک منبع کامل و آماده.

کتاب بعد ناشناخته www.Axiom-Elf.Blogfa.Com

فقط لازم به ذکر که بگم برای دیدن این کتاب باید نرم افزار Adobe Reader روی سیستم شما نصب شده باشه

لینک دانلود کتاب بعد ناشناخته با حجم 1 مگابایت

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
باوری ناقص از ماوراء

جمعه یکم آبان ۱۳۸۸ 7:57

1 خرافه به معنی «تأثیر غیرمنطقی امور ماورای عقل و علم و مخالف تجارب معهود بشری در امور طبیعی» است. مقصود از «غیرمنطقی» این است كه هیچ دلیل عقلی یا نقل معتبر علمی‌آن را تأیید نمی‌كند. معیار اساسی تشخیص خرافات از امور غیرخرافی، وجود یا عدم وجود دلایل عقلی یا نقل منطقی است. اگر مطلبی مورد تأیید یكی از این دو (یا هردو) باشد، غیرخرافی است و اگر مؤیدی نداشته باشد، می‌تواند خرافی باشد. اگر هم دلیل  ضد آن وجود داشته باشد، حتما خرافی ارزیابی می‌شود.در روایتی از پیامبر گرامی‌اسلام (ص) آمده است كه ایشان مطلبی را در جمع همسران خود بیان كردند. یكی از آنان گفت: این حدیث خرافی است.
پیامبر پاسخ داد: «آیا می‌دانید كه «خرافه» مردی بود از قبیله «عذرة» (از قبایل یَمَن) كه مدت طولانی، توسط «اجنّه» ربوده و اسیر شده بود و پس از آن به میان قبیله‌اش بازگشته و چون وقایع عجیب از زندگی جنّیان را بیان می‌كرد، نقل‌های او مشهور شد» (سید ابن طاووس، الملاحم و الفتن/ 360 و 361# احمد بن حنبل، مسند احمد 6/ 157). بنابراین، از آن پس هركس سخنی می‌گفت كه «عجیب بود و قاعدتا پذیرفتنی نبود» و در حقیقت از عالمی‌غیر از «عالم بشری و علم و تجربه انسانی» خبر می‌داد، می‌گفتند «حدیث خرافه» است. 
2 در متون دینی كه عمدتا از «عالم ماوراء» برای ما خبر می‌آورد؛ گزارش‌هایی درباره پیامبران، توانایی برخی آدمیان یا اقدامات خاص خداوندی كه ما آن را ماورایی یا ماذون از ماوراء می‌دانیم؛ همچون قدرت مسیح بر زنده كردن مردگان، شفای بیماران و امثال آن آمده است. به هر حال، معجزات «امور استثنایی» بوده‌اند، اما اگر در ذهنیت پیروان شرایع، تبدیل به قاعده شوند و در هر حادثه و موضوع، آن را سبب اتفاقات ارزیابی كنند و از بررسی طبیعی آن طفره روند، نوعی خرافه است.
اگر همیشه از امور ماورایی خرج كنیم تا كاری كه به طور طبیعی قابل انجام است، آن را تحت‌الشعاع امور ماورایی قرار دهیم، خرافه باوری است. آدم خرافی گمان می‌كند كه وقتی مریض می‌شود، فقط باید دعا كند تا خدا شفایش بدهد. در حالی كه در همین متون مقدس داریم كه حضرت موسی كلیم‌الله (ع) وقتی بیمار شد، دعا كرد و خدا پاسخ‌اش گفت كه: به طبیب مراجعه كن تا بر اثر مداوای او شفا یابی. دعا در جایی صحیح است كه تلاش خود را كرده، ولی به نتیجه نرسیده باشد.
3 چون در تفكر دینی، تأثیر عوامل ماورایی در تحقق برخی مسائل، فی‌الجمله تایید شده‌اند، این خود زمینه‌ای ذهنی برای تعمیم غیراصولی آن ایجاد كرده است كه اسم این تعمیم خرافه است. تعمیم آن یعنی جایگزین كردن عوامل و موثرات طبیعی و تجربی با عوامل ماورایی خیالی و نه واقعی. مثلا وقتی به جای دارو و درمان، سراغ كف‌بین و واسطه جن و حتی دعا برویم، خرافه باوری است. البته اگر دارو و درمان اثری نداشت، آنگاه «حفظ امیدواری برای بهبودی از طریق دعا و درخواست شفا از خدای سبحان» امری منطقی است.
علت زیاد بودن خرافه در بین پیروان دین و شرایع، درك ناقص از اصل وجود مؤثرات ماورایی است كه اگرحدّ منطقی برای تأثیر پدیده‌های ماورایی در نظر گرفته نشود یا از آن تعدی بشود، دچار خرافی اندیشی می‌شویم. ما كه مدافع شریعت و اعتقاد به عوامل و پدیده‌های ماورایی هستیم، می‌گوییم آن مواردی كه خارج از چارچوب عادی زندگی رخ داده «استثناء» است و قابل تعمیم نیست. پس علت روی آوردن برخی از متدینان به خرافه، باوری ناقص به مؤثرات ماورایی است كه زمینه‌ساز پذیرفتن هر ادعایی شده و می‌شود. گویی به بخشی از شریعت ایمان آورده‌اند و بخشی را وانهاده‌اند (نؤمن ببعض و نكفر ببعض). در علم هم چنین است كه اگر كسی با نادیده گرفتن بخشی از «روند علمی‌و تجربی منجر به شكل‌گیری یك پدیده» مدّعی دستیابی به آن پدیده شود،
مدعای او غیرعلمی‌ارزیابی می‌شود و اگر بر آن ادعای بدون دلیل، اصرار بورزد، به عنوان فردی خیالاتی (و شاید خرافاتی) شناخته می‌شود. اگر آدمی‌تلاش لازم علمی‌و منطقی را انجام ندهد و منتظر نتیجه هم باشد، در این صورت، رویكردی خرافی داشته است. گرچه با نگاهی فلسفی و عرفانی، می‌توان همه عوامل را منتسب به ماوراء دانست، اما برداشت ما از آن ماوراء باید متفاوت با كسانی باشد كه چشم بر واقعیات عالم وجود می‌بندند و همه چیز را به عوامل غیرقابل اثبات، نسبت می‌دهند. در حالی كه برداشت غیرخرافی معتقد است كه « ابی‌الله ان یجری الامورالاّ باسبابها» (خدا تمام امور را از طریق اسباب و عوامل طبیعی‌اش به انجام می‌رساند). در مقابل، دیدگاه خرافی معتقد است كه اسباب و علل و عوامل طبیعی مهم نیستند و در هرگستره‌ای از عالم وجود، از نیروهای ماورایی كه مثلا در اختیار برخی افراد خاص، همچون ائمه هدی(ع) است، می‌توان خواست كه از آنها بهره گیرند تا ما به نتایج مطلوب خویش برسیم.
4 خرافه، اساس دین و شریعت را زیر سؤال می‌برد، هستی‌اش را به خطر می‌اندازد، دچار وقفه می‌كند و حتی باعث عقب‌گرد بسیاری از انسان‌ها از دین و شریعت شده و می‌شود و حقیقتا چهره دین را ملكوك كرده و می‌كند.
 5 حوزه‌های حضور دین سه گانه‌اند؛ كلام، اخلاق و احكام. در حوزه اخلاق چون صحبت از باید و نباید ارزشی است، خود به خود مجال خرافی‌اندیشی زیادی وجود ندارد. هرچه هست از طریق «باورهای غیرمنطقی» در حوزه «كلام» است كه به حوزه اخلاق نیز سرایت می‌كند و باعث تسری خرافات به بخش اخلاق می‌شود. البته كسی كه در تعریف مقولات اخلاقی، دچار غفلت شود؛ مثلا «صبوری» را به «تنبلی» و «زهد» را به «عدم تلاش در تولید» و امثال این تعریف‌های غافلانه تفسیر كند، دچار خرافه شده است.
اگر دین و شریعت از باورهای خرافی اثر بپذیرد، اخلاقش نیز خرافی خواهد شد. به این معنا اخلاق به تنهایی، كمتر خرافات را بر می‌تابد. اما دو حوزه دیگر (كلام و فقه) بسیار تاثیر گذارند. به نظر می‌رسد كه در حوزه عقاید، خرافات خود را تئوریزه می‌كنند تا بسط یابند و مجال حضور در زندگی بشر را بیابند. در محدوده فقه آن عقاید می‌توانند قوانین یا توصیه‌هایی را رقم زنند، خصوصا در بخش مستحبات و مكروهات شرعی كه راهكارهای خرافی فراوانی را می‌توانند به عنوان مستحب یا مكروه شرعی ارائه كنند.
به گمان من،نقطه ضعف اصلی در فقه، راهبردی به نام «تسامح ادله سنن» (سنن=مستحبات) است كه سبب شده است كه در مورد روایاتی كه استحباب و ثواب برخی رفتارها و گفتارها را ادعا كرده‌اند، بررسی دقیقی صورت نگیرد و با تسامح نسبت به آن‌ها، همه را مورد پذیرش قرار دهند.اما باید گفت كه شریعت محمدی (ص) كه منطبق بر فطرت انسانی است؛ راهبردهایی كه منجر به «رفتار غیرمنطقی» است را نمی‌پذیرد. بنابراین نمی‌توان در امور راهبردی شریعت، مسامحه و سهل‌انگاری كرد. درست است كه یك امر احتمالا مستحب، نمی‌تواند چهره شریعت را ملكوك كند، ولی اگر تعداد زیادی از مسائل ظاهرا مستحب از طریق تسامح در ادله مستحبات، پدیدار شوند كه  خلاف علم و خرد باشند، آیا باز هم می‌توان ادعا كرد كه هیچ لكه‌ای بر دامان شریعت نمی‌نشانند؟!!
6 «عقلانیت» یك نسخه ندارد تا فردی بگوید «عقل من» به تنهایی برای تشخیص «سره از ناسره» كافی است. در عقلانیت هم اختلافاتی بین آدمیان وجود دارد. در مسأله «خرافات» سخن از رفتارهایی است كه با «قدر متیقن برداشت‌های عقلانی بشر» سازگار نیست و همه خردمندانی كه دچار غفلت نیستند، آن را مردود می‌دانند.
7 زمینه‌های شكل‌گیری تاریخی خرافه در میان پیروان شرایع و متدینان به چند عامل بازمی گردد:
یكم؛ جهل مردم و پیروان دین و شریعت، سبب اصلی در تحقق خرافه است. جهالت پیروان غیرعالم، سبب شده است كه «سوء‌استفاده‌گران» بتوانند از جهل آنان به نفع خویش بهره برده و موقعیت‌های كاذب برای خود فراهم كنند و مردم را به بیراهه‌هایی بكشانند كه جز خسارت دنیا و آخرت، ارمغانی برای آنان نداشته است.
دوم؛ غفلت عالمان از این كه «با تسامح در ادله سنن» زمینه بررسی ادعاهای افراد در خصوص نسبت دادن برخی مسائل نامربوط به دین یا شریعت را فراهم كرده‌اند. به همین دلیل، بسیاری از روایات دروغ در این بخش، در سایه امنیت قرار گرفته‌اند. تن دادن به برخی رویكردهای غیرعقلانی در مسائل كلامی ‌نیز زمینه‌ساز برخی خرافات بوده و هست كه در این مختصر، جای پرداختن به آن‌ها نیست.
سوم؛ منفعت‌طلبی آگاهان سودجو، یكی از زمینه‌های تولید و رشد باورها و رفتارهای خرافی است. نشر اندیشه‌های خرافی در قالب انواع نشریات مكتوب و شفاهی و سمعی و بصری و تولیدات هنری مبتنی بر آن، منافع مادی آنان را تأمین كرده و از نظر معنوی، مردم را از رویكرد آگاهانه به متونی كه سعادت دنیا و آخرت مردم را تأمین می‌كند و راه را بر سوء‌استفاده «گمراه‌كنندگان» می‌بندد، باز می‌دارد. برای مثال به صحنه آرایی «بردن سگ، به آستان حرم امام‌رضا(ع) و فیلمبرداری از آن و فروش سی‌دی‌های مربوطه» توجه كنید كه چه سود سرشاری را نصیب سودجویان كرد و چگونه عقائد مردم را به بازی گرفت و حیثیت‌ها را مورد هجوم قرار داد؟!
چهارم؛ تلاش مخالفان شریعت برای از میدان خارج كردن شریعت، یكی دیگر از زمینه‌های تولید باورهای خرافی است. تلاش بدخواهان، عمدتا «تهی كردن شریعت از عقلانیت» و ترسیم چهره‌ای نامعقول و غیرمنطقی از شریعت(بلكه از دین یگانه خدای یكتا) بوده و هست.
می‌توان با یك رویكرد كلی، ادعا كرد كه؛ اساس رویكرد خرافی بشر، به خاطر «جهل نسبت به جایگاه حقیقی انسان در مجموعه هستی» است.
8 در باب خرافه ستیزی نسبت به تاریخ اسلام و ائمه، مثل «لؤلؤ و مرجان» محدث نوری یا «حماسه حسینی» آقای مطهری وجود دارند. اما اقدامات در این حوزه گسترده (از عقاید و باورها تا تاریخ و فرهنگ)، چنان كم است كه می‌توان «كان لم یكن» تلقی كرد و نادیده گرفت. باید شروع به تولید كرد و برای شروع باید افرادی كه اطلاع كافی دارند و می‌توانند اظهار نظر مستدل و قانع كننده داشته باشند، به میدان آیند. چراكه اكثر این موضوعات خرافی، جنبه فرهنگی و حتی عاطفی یافته و نزدیك شدن به آن خطرناك است.
باید ابتدا به مردم ثابت كنید كه «مؤمنانه» در پی پالایش علمی و منطقی هستید و برای بهبود بیماری ناشی از «بیماری مسری خرافه» توان لازم را دارید و حقیقتا «طبیب و كارشناس» هستید، وگرنه مدافعان سرسخت و بهره‌مندان از «تجارت خرافات»، بی‌رحمانه شما را نفی می‌كنند، بی‌دین و ایمان معرفی تان می‌كنند و برچسب «نادان نسبت به دین و شریعت» را به شما می‌چسبانند. از طرفی هم متاسفانه جریانی وجود ندارد كه پیگیر این مسأله شود و تلاش‌های جمعی آگاهان را در خود سازمان دهد و جامعه را از نتایج علمی‌آن بهره‌مند سازد.
بخاطر جوّ سنگین فرهنگی و رواج رویكردهای غیرعلمی‌و خرافی در جامعه و خطرهای فراوان پرداختن علمی ‌به این مسائل، معمولا نمی‌توان همراهان پایدار و توانایی را برای مبارزه با خرافات پیدا كرد و كار «تولید جمعی اندیشه» را سامان داد. البته در این وادی خطیر، فعالیت‌های فردی هم غنیمت است و نباید متوقف شود. هرچند باید آماده همه گونه «تكفیر و تفسیق» از سوی مدافعان خرافات بود.

منبع: شهروند امروز

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
کشف فسيل يک مار به بزرگي يک اتوبوس

یکشنبه بیستم بهمن ۱۳۸۷ 8:1

همشهري آنلاين: مجله نيچر کشف سنگواره‌ بزرگترين مار  تاريخ را که به اندازه يک اتوبوس بوده است منعكس کرد!!!

به گزارش بي‌بي‌سي تيتانوبوا 13 متر طول داشته و 58 تا 60 ميليون سال پيش در مناطق جنگلي شمال شرق کلمبيا زندگي مي‌کرده است. دانشمنداني که بر روي اين سنگواره کار کرده‌اند گفته‌اند اين مار به قدري پهن بوده است که ارتفاع آن تا کمر انسان مي‌رسيده است. اين حيوان طبق گفته دانشمندان بيش از يک تن وزن داشته است. آناکونداي سبز که در حال حاضر بزرگ‌ترين مار جهان است تنها 250 کيلوگرم وزن دارد. نوعي گونه پيتون هم که درازترين مار جهان است 10 متر طول دارد. بقاياي استخوان اين حيوان و شکارش در يک معدن پيدا شده است. پروفسور پي پالي که در تحقيق بر روي اين سنگواره دست داشته در اين باره مي‌گويد: اين حيوان احتمالا مانند آناکوندا زمان زيادي را در آب سپري مي‌کرده و احتمالا بايد غداي زيادي هم مي‌خورده است. اين که صيد اين حيوان چه بوده است کاملا مشخص نيست. اما احتمال مي‌رود که تمساح، ماهي‌هاي بزرگ و سوسمار بوده باشد. دانشمندان با استفاده از يافته‌هايي که از اندازه اين جانور کسب کرده‌اند همچنين تخمين زده‌اند گرماي آمريکا جنوبي در 58 تا 60 ميليون سال پيش چقدر بوده است. دانشمندان از مدت‌ها پيش مي‌دانستند که اندازه بدن حيوانات دوزيست و خون‌سرد با گرماي زمين نسبت مستقيم دارد. اين به اين خاطر است که متابوليسم بدني اين حيوانات تقريبا تحت کنترل ميانگين دماي زمين است. دانشمندان با توجه به اين اصل گفته‌اند که حيواني به اين بزرگي به گرمايي حدود 30 تا 34 درجه سانتي‌گراد براي زنده بودن نياز داشته است. اين در حالي است که ميانگين دماي فعلي منطقه‌اي که سنگواره در آن پيدا شده است 28 درجه سانتي‌گراد است. اين يافته‌ها درباره اندازه حيوان برخي دانشمندان را واداشته است که يک بار ديگر اعلام کنند با گرم‌تر شدن زمين به خاطر گرمايش جهاني درآينده دوزيستان دوباره بزرگ‌تر خواهند شد. در مقابل عده‌اي ديگر مي‌گويند که با استفاده از اين يافته‌ها نمي‌توان با قطعيت بزرگ‌تر شدن اندازه بدن حيوانات خون‌سرد در آينده را پيش‌بيني کرد.

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
کتاب Pdf مثلث برمودا

شنبه نوزدهم بهمن ۱۳۸۷ 7:59

دوستان سلام امروز براتون یک کتاب کامل در مورد برمودا آماده کردم که امیدوارم دانلود کنید و استفاده ببرین البته لازم به ذکر که بگم یک کتاب مشابه همین کتاب قبلا هم گذاشته بودم ولی خوب این کامل تره، این کتاب ۱۳ صفحه داره و از وبلاگ خدای من برداشتمش ولی خوب کپی رایت خودم رو هم روش زدم برای دیدن این کتاب نیاز به برنامه Adobe Reader دارین.

مثلث برمودا Pdf

لینک دانلود کتاب مثلث برمودا (نسخه جدید)

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
ناپدید شدگان

شنبه هفتم دی ۱۳۸۷ 8:41

در تاریخ انسان‌ها هرازگاهی داستان‌هایی از افرادی به چشم می‌‌خورد که بدون برجا ماندن اثری از آنها از صفحه روزگار محو شده‌‌اند. برخی از این داستان‌ها که در تاریخ بشر به ثبت رسیده واقعا غیرقابل توضیح است. داستان‌هایی که گاه به صورت افسانه درآمده‌اند و گاه سینه به سینه و نسل به نسل گشته‌اند تا به ما رسیده‌اند. ولی همه آنها مجذوب‌کننده هستند زیرا ما را به این فکر می‌‌اندازند که آیا واقعا انسان جامد و تزلزل‌ناپذیر است؟ این انسان‌های ناپدید شده به کجا رفته‌اند؟ به زمانی دیگر؟ به بعدی دیگر از زندگی؟ یا به فضا؟ به برخی از این گزارش‌های حیرت‌انگیز توجه کنید:

بقیه در ادامه مطلب(بسیار جالب و خواندنی)


ادامه مطلب
مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
رازهای تیره شهر فرعونی

چهارشنبه بیست و نهم آبان ۱۳۸۷ 6:28

سلام خدمت همه دوستان عزیز این هم یک مطلب جالب در مورد فرعونها که پیشنهاد می کنم بخونیدش، راستی تا یادم نرفته اینو بگم که به زودی نتیجه نظر سنجی رو با یک مقاله کامل از یوفوها براتون می ذارم تا خودتون ببینید. (یکی از دوستان هم دنبال مقاله های علمی در مورد روح بودن، چشم من سعی می کنم این جور مقاله ها بیشتر آماده کنم ولی بد نیست که بخش دانلود رو هم یک نگاهی بندازی فکر کنم چیزای به درد بخوری بتونی پیدا کنی به هر حال موفق باشی.)

مومیایی فرعون

بسیاری از ساکنان آمارنا از جراحات کمر، تغذیه بد و رشد ناقص رنج می بردند!!!

شواهد زندگی بی رحمانه ای که کارگران مصر باستان هنگام احداث بناهای به یادماندنی فراعنه متحمل می شدند توسط باستان شناسان کشف شده است. بقایای اسکلت های شهر گمشده ای در بخش میانی مصر حاکی از آن است که بسیاری از مردم این شهر در سال های نوجوانی جان می باختند و زندگی پرمشقتی داشتند. بسیاری از آنها از جراحات کمر، تغذیه بد و رشد ناقص رنج می بردند. این بقایا در آمارنا که 3500 سال قبل به فرمان فرعون آخِناتن به عنوان یک پایتخت جدید بنا شد کشف شده است. در اسناد آن زمان به خط هیروگلیف آمده است که انگیزه آخِناتن، پدر "توت عنخ آمون"، از ایجاد این شهر با معابد، کاخ ها و مقبره های مجلل، ادای احترام به خدای محبوبش، آتن، بود. وی همراه با همسرش، نِفِرتیتی، شهر تِبِس با خدایان کهنه اش را رها کرد و مردم خود را 320 کیلومتر به سوی شمال به یک بیابان غیرقابل سکونت در کنار رود نیل هدایت کرد. شهر تازه که حداکثر 50 هزار نفر در آن سکونت داشتند ظرف 15 سال ساخته شد؛ اما چند سال پس از مرگ فرعون آخِناتن، شهر رها شد تا طعمه باد و شن شود. تلاش باستان شناسان برای یافتن هر گونه اثری از مردگان آمارنا برای بیش از یک قرن بی ثمر ماند.
اما اخیرا تیمی از باستان شناسان بریتانیایی استخوان های انسانی که در اثر سیل به سطح آمده بود را در بیابان یافتند. اینها نخستین استخوان هایی است که آشکارا به عنوان بقایای کارگرانی که در این شهر کار می کردند قابل شناسایی بود؛ و همین ها بهای هولناکی که باید برای تحقق رؤیای فرعون پرداخت می شد را آشکار می کنند.

مومیایی فرعون

پروفسور بری کِمپ، که هدایت این حفاری ها را به عهده دارد گفت: "استخوان ها روی تاریک تر زندگی را آشکار می کند، نقطه عکس تصویری که آخناتن تبلیغ می کرد، گریزی به آفتاب و طبیعت." نقش های دیواری در مقبره مقام های بلندپایه آن زمان طبق های پیشکشی که غذا روی آنها پشته شده است را نشان می دهد. اما استخوان مردم عادی که در شهر زندگی می کردند تصویر متفاوتی را آشکار می کند. پروفسور جری رز از دانشگاه آرکانزاس در آمریکا که تیم مردم شناسی او استخوان های کشف شده در آمارنا را تحلیل می کند گفت: "اسکلت هایی که می بینیم مسلما از آن سبک زندگی نصیبی نبرده اند." غذا فراوان نیست و مسلما مواد خوراکی دارای کیفیت غذایی بالایی هم نیست. اینجا شهری نیست که کسی در آن مراقبت شود." جمعیت آمارنا دارای کوتاه ترین متوسط قد ثبت شده در میان مردمان گذشته مصر بوده اند. اما آنها به سختی برای تحقق طرح های بلندپروازانه فرعون در پایتخت تازه اش زحمت کشیدند. لازمه بنا کردن این معابد و کاخ ها هزاران بلوک سنگی بزرگ بود. کارگران در گرمای 40 درجه سانتیگرادی تابستان مجبور بودند این سنگ ها را از درون صخره ها بتراشند و دو کیلومتر و نیم از محل کار تا شهر حمل کنند. استخوان های به جا مانده نشان می دهد بسیاری از کارگران از جراحات ستون فقرات و سایر نقاط بدن رنج می بردند. پروفسور رز گفت: "این مردم در سنین خیلی کم خیلی سخت کار می کردند و بارهای سنگین می بردند." وی افزود: "مرگ و میر در میان جوانان آمارنا با هر معیاری که حساب کنید به طور تکان دهنده ای بالا بود." عمر خیلی از آنها از 35 سال فراتر نمی رفت و دو سوم آنها در 20 سالگی جان می باختند. اما حتی این برنامه کاری کمرشکن نیز ممکن است برای توضیح آمار بالای مرگ در شهر کافی نباشد. حتی توت عنخ آمون، فرزند آخناتن، در سن 20 سالگی درگذشت؛ و باستان شناسان اکنون به تدریج به این باور نزدیک شده اند که احتمال یک بیماری همه گیر در شهر وجود داشته است. این موضوع مؤید رکوردهای تاریخی به جا مانده از هیتیت ها، دشمنان اصلی مصر در آن زمان، است که از ویرانی ناشی از یک بیماری همه گیر که سربازان اسیر شده مصری در نبردهای دوره توت عنخ آمون عامل آن بودند صحبت می کند. به نظر می رسد که این بیماری ممکن است ضربه نهایی را به مردم آمارنا وارد کرده باشد!!!

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
مومیایی!

پنجشنبه نهم آبان ۱۳۸۷ 7:32

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه اینم از جسد مومیایی توت انخ آمون معروفترین فرعون مصر که البته عکسشو خیلی گشتم تا پیدا کردم.

=============

فرعون مصر که کاملا بدنش سالم مونده

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
زن فالگیر ۵۰۰۰ ساله با چشم مصنوعی و مرموز

پنجشنبه بیست و پنجم مهر ۱۳۸۷ 8:30

این زن که بلندقامت هم بوده، دارای قدرت های مرموز و توانایی دیدن آینده بوده است. آثار به جا مانده از شهر سوخته نشان می دهد که این شهر یک بار آتش گرفته و سه بار در زمان باستان بازسازی شده است و سرانجام به طور کامل در ۲۰۰۰ پیش از میلاد از بین رفته است. علت مرگ این زن مشخص نیست.

عکس فالگیر 5000 ساله

بررسی های اخیر باستان شناسان درباره چشم مصنوعی یک زن مربوط به پنج هزار سال پیش، اطلاعات جدیدی را برملا کرده است. به گزارش سرویس بین الملل «بازتاب» به نقل از «فاکس نیوز» این چشم مصنوعی به وسیله باستان شناسان ایرانی و ایتالیایی کشف شده، زمانی متعلق به یک زن فالگیر یا کاهن در سرزمین باستانی پارس ها بوده است. باستان شناسان گفته اند: این چشم کروی، باعث خیره شدن و چشم دوختن کسانی می شود که به او نگاه می کنند و این امر آنان را متقاعد کرده که آن زن که به نظر بلندقامت هم بوده، دارای قدرت های مرموز و توانایی دیدن آینده بوده است. این چشم توسط منصور سجادی، مدیر تیم ایرانیان که ۹ سال است در بقایای شهر سوخته در مرز ایران و افغانستان در حال کاوش هستند، کشف شده است. باستان شناسان ایتالیایی دیروز گفتند: این به ظاهر عنبیه، همراه با یک آینه دستی آرایشی برنزی دفن شده که احتمالا وی برای دیدن ظاهر خود از آن استفاده می کرده است. آنان ادامه دادند: این چشم نیم کروی قطری بیش از یک اینچ داشت و از ماده ای سبک وزن که گمان می رود از نوعی قیر طبیعی مشتق شده باشد، ساخته شده است. سطح آن با دقت فراوان منقوش به اشکالی شامل یک دایره مرکزی به جای عنبیه و خطوط طلایی مانند اشعه های نور است. «لورنزو کوستان تینی»، رهبر گروه ایتالیایی ها می گوید: در سطح چشم هنوز هم آثاری از طلا که به نظر رویه نازکی به روی چشم بوده دیده می شود. در هر دو سوی این چشم، دو سوراخ وجود دارد که یک نخ و احتمالا طلایی چشم را در جای خود نگه داشته است. وی بیان کرد که قد این زن حدود ۲ متر بوده که سر و شانه هایش را بسیار بالاتر از زنان هم عصرش قرار می داده است. سن او بین ۲۵ تا ۳۰ سال است. او پیشانی بلند و پوست تیره ای داشته است که حدس زده می شود از نژاد عرب بوده است. فرهاد فروزانفر، باستان شناس ایرانی تأیید کرد: قامت بلند این زن و ساختار فیزیکی و ظاهری او، این احتمال را قوی می کند که وی اهل سرزمین های عربی بوده است. «کوستان تینی» به Corriera della sera گفت: نخست گمان می رفت که این چشم پس از مرگ وی و دفن، در چشم او قرار گرفته، اما آزمایش های میکروسکوپی نشان داد که پیش از مرگ نیز از این چشم استفاده می شده است. سجادی گفت: اسکلت وی متعلق به ۲۸۰۰ تا ۲۹۰۰ سال پیش از میلاد است؛ زمانی که شهر سوخته، شهری پررونق و ثروتمند و از مراکز تجاری شرق و غرب بوده است و احتمال دارد که این زن با کاروانی از عربستان به اینجا آمده باشد. آثار به جا مانده از شهر سوخته نشان می دهد که این شهر یک بار آتش گرفته و سه بار در زمان باستان بازسازی شده است و سرانجام به طور کامل در ۲۰۰۰ پیش از میلاد از بین رفته است. علت مرگ این زن مشخص نیست. کوستان تینی می گوید: استفاده از این چشم، هدف خاصی داشته و احتمالا برای تأیید قدرت های مرموز وی لازم بوده است. باستان شناسان پیش از این، وسیله ای شبیه تخته نرد کشف کرده بودند که متشکل از شصت بخش فیروزه ای و عقیق و تخته ای مستطیلی از چوب آبنوس بود و احتمالا از هند وارد شده است.

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
بره انسان نما در بروجرد

سه شنبه بیست و سوم مهر ۱۳۸۷ 6:35

سلام دوستان این هم عکس بره انسان نما که البته یک مدت پیش خبرش تویه سایت خبری ایرنا هم بود خیلی جالب.

=============

بره‌اي با چهره‌اي انسان نما از شكم گوسفندي در حين كشتار در بروجرد خارج شد. اين بره كه در حين كشتار در كشتارگاه صنعتي بروجرد مشاهده شده است، فاقد پوزه بوده و از نظر ترتيب قرار گرفتن گوش و چشمها همانند انسان ميباشد.

صورت بره که شباهت زیادی به انسان داره

اين گونه پديده‌هاي نادر به دلايلي از جمله جهش ژنتيكي، هم خون بودن، خوردن علفهاي سمي در هنگام تشكيل نطفه و همچنين تزريق داروهاي شيميايي ايجاد مي‌شوند. طي سالهاي گذشته نيز حدود پنج مورد تولد حيوانات اهلي به صورت استثنايي و غير طبيعي از جمله تولد گوساله دوسر، تولد گوساله هشت پا و همچنين چسبيده بودن دو گوساله از ناحيه سر در بروجرد مشاهده شده است.

بره انسان نما

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
5 عکس جالب از موجودات عجیب

یکشنبه بیست و یکم مهر ۱۳۸۷ 7:37

با سلام خدمت همه دوستان عزیز اول از همه باید از همگی شما معذرت خواهی کنم به خاطر اینکه یک مدتی واقعا وبلاگ کم کار شده و مطالب قدیمی رو برای شما می ذارم یعنی اگه عکس یا مطلبی رو آماده می کنم قبلا شما یک جایی دیدینش راستش این مدت درگیر عوض کردن قالب و دسته بندی مطالب وبلاگ بودم به خاطر همین نتونستم مطلب جدید برای شما پیدا کنم واقعا شرمنده ولی از این به بعد سعی می کنم مطالبی که می ذارم زیاد قدیمی نباشه و قابل قبول باشه.

=============

امروز ۵ تا عکس جالب از موجودات ناشناخته و عجیب آماده کردم که عکس اولی مربوط میشه به صید یک گربه ماهی بزرگ و باور نکردنی

گربه ماهی بزرگ

اینم عکس یک ماهی عجیب دیگه که باورش سخته و ساختگی به نظر می آد اما وقتی گفته میشه که فقط چند درصد خیلی کم از آبزیان کشف شده به فکر فرو میری که شاید این جور موجودی هم تو دریا وجود داشته باشه 

فسیل ماهی عجیب

عکس یک پرنده خیلی عجیب با بدنی شبیه به انسان و بالهای شبیه به برگ تویه بیشتر سایتها و وبلاگها اینو عکس جن پرنده معرفی کردن و نوشتن که این موجود عجیب رو تو خیابون در حالی که سوخته بود پیدا کردن

اگه خوب دقت کنید متوجه دستها و بدن شبیه به انسانش می شین

اینم یک عکس خیلی خیلی جالب از یک جانوری که شباهت زیادی به...... خودتون ببینید البته هر کسی یک نظری داره

جانور جالب و دیدنی

عکس آخر هم یک کم قدیمی ولی عکس یک گوسفند ۸ پا البته شاید هم پاهاش بیشتر باشه ولی معروف شده به گوسفند ۸ پا این جور اتفاقات بیشتر مال جهش ژنتيكي و مثل این زیاد بوده مثل خوک انسان نما و چیزهای زیادی که تو همین وبلاگ هم عکساشون رو می تونید پیدا کنید

گوسفند 8 پا

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
تخت جمشید و فیلم آدم روباه

دوشنبه هجدهم شهریور ۱۳۸۷ 8:54

به تازگی موجودی شبیه مجسمه های تخت جمشید در سواحل آمریکا پیدا کردند که دانشمند ها را بسیار متعجب کرده. آن ها هنوز پی تحقیقاتی در روی این جانور عجیب و قریب اند. اگر کمی به این جانور دقت کنید میبینید که این جانور شباهت زیادی به سر ستون تخت جمشید دارد. پس میفهمیم در آن زمان در خلیج همیشه فارس این موجود زندگی میکرده که پس از مرور زمان نسل وی منقرض شده. از دندان های این موجود عجیب و قریب معلوم است که او هم میتواند یکی از سلطان های بزرگ دریا باشد ولی اندازه ی او بسیار کوچک تر از نهنگ و یا کوسه است. این موجود به احتمال 99% در آب های خلیج فارس هم زندگی میکرده و حتما هم حیوانی درنده و قوی بوده. زیرا هخامنشیان در سنگ تراشی های خود همیشه نماد قدرت را کشیده اند مثل: شیر، حیوان خیالی ای که از هر موجود قوی ای برداشت کرده اند.

مجسمه های تخت جمشید

خوب به سر این موجود عجیب دقت کنید متوجه شباهتش میشین

عکس موجود عجیب از یک نمایه دیگه خوب به سر و فرم بدنش دقت کنید

در آخر هم براتون یک فیلم کوتاه از آدم روباه آماده کردم البته دقیق نمی دونم که واقعی یا نه ولی ارزش یک بار دیدن رو داره تو این فیلم یک آدم رو می بینید که بدنش شباهت زیادی به بدن روباه داره.

لینک دانلود فیلم آدم روباه

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
خون آشام یک افسانه نیست!

سه شنبه بیست و نهم مرداد ۱۳۸۷ 0:21

هیولای‌ عجیب‌الخلقه‌ و خون‌آشامی‌ در تگزاس‌ پیدا شده‌ كه‌ چون‌ دراكولا، در تاریكی‌ شب‌ به‌ راه‌ می‌افتد تا خونی‌ بیاشامد. این‌ موجود خون‌آشام‌ تا حدی‌ به‌ سگ‌، كانگورو و یك‌ موش‌ عظیم‌الجثه‌ شباهت‌ داشت‌، بدنش‌ بدون‌ مو یا پشم‌ بود و چشمانی‌ فروزان‌ و دریده‌ داشت‌!!!

فعالیت‌ این‌ دراكولای‌ قرن‌ جدید، زیست‌شناسان‌ را به‌ حیرت‌ واداشته‌، چرا كه‌ تاكنون‌ در هیچ‌ نقطه‌یی‌ از دنیا چنین‌ موجود عجیبی‌ را مشاهده‌ نكرده‌اند و همگی‌ آن‌ را پدیده‌ نوظهور ناشی‌ از تغییرات‌ ژنتیكی‌ شكست‌خورده‌ دانشمندان‌ می‌دانند. برای‌ اولین‌ بار، روزنامه‌ ایزوستیا از راز فعالیت‌ دراكولای‌ جدید پرده‌ برداشت‌ و افشای‌ این‌ راز، مردم‌ تگزاس‌ و سپس‌ بقیه‌ ساكنان‌ امریكا را با نگرانی‌ روبرو ساخت‌. ابتدا یكی‌ از مزرعه‌داران‌ تگزاس‌ پی‌ به‌ وجود این‌ موجود خارق‌العاده‌ برد. این‌ كشاورز سحرگاه‌ یك‌ روز وقتی‌ با شنیدن‌ سر و صدای‌ عجیبی‌ از خواب‌ بیدار شد و از منزلش‌ بیرون‌ آمد انبوهی‌ از لاشه‌های‌ مرغ‌ و بوقلمون‌ را مشاهده‌ كرد كه‌ بر زمین‌ پراكنده‌ بود. بادقت‌ بر روی‌ لاشه‌ها پی‌ برد كه‌ خون‌ همه‌ مرغ‌ها و بوقلمون‌ها كاملا مكیده‌ شده‌ و از اندام‌ مچاله‌شده‌ آنها تفاله‌یی‌ باقی‌ مانده‌ است‌. این‌ مزرعه‌دار با استفاده‌ از چراغ‌ قوه‌ به‌ گشتزنی‌ در مزرعه‌ و در میان‌ انبوه‌ درختان‌ پرداخت‌ تا اینكه‌ با موجود عجیب‌الخلقه‌یی‌ روبرو شد كه‌ در حال‌ فرار بود. طی‌ چند شب‌، كشاورزان‌ و دامداران‌ دیگری‌ هم‌ با شبیخون‌ این‌ هیولای‌ خون‌آشام‌ روبرو شده‌اند و لاشه‌های‌ بوقلمون‌ و شترمرغ‌ و حتی‌ گوسفندان‌ و گوساله‌هایی‌ را دیده‌اند كه‌ خون‌ بدن‌شان‌ كاملا مكیده‌ شده‌ بود. در معایناتی‌ كه‌ متخصصان‌ از این‌ لاشه‌ها به‌ عمل‌ آورده‌اند،روی‌ گردن‌ هر حیوان‌ سوراخ‌ گردی‌ دیده‌اند. اطراف‌ این‌ حفره‌های‌ ایجاد شده‌ بر گردن‌ حیوانات‌ هیچ‌ اثری‌ از خون‌ دیده‌ نشد و این‌ قدرت‌ مكندگی‌ خون‌، توسط‌ موجود خارق‌العاده‌ را نشان‌ می‌دهد. در كالبدشكافی‌ از لاشه‌ها نیز كارشناسان‌ با حیرت‌ تمام‌ متوجه‌ شدندكه‌ قطره‌یی‌ خون‌ در بدن‌ این‌ قربانیان‌ گرفتار شده‌ در چنگ‌ هیولای‌ شبانه‌ وجود ندارد. همراه‌ با وحشت‌ و نگرانی‌هایی‌ كه‌ در مناطق‌ مختلف‌ تگزاس‌ بخصوص‌ در نقاط‌ روستایی‌ بین‌ مردم‌ به‌ وجود آمده‌ است‌،شایعات‌ و اظهارنظرهایی‌ درباره‌ ظهور هیولا ابراز می‌شود. برخی‌ از دانشمندان‌ معتقدند كه‌ چنین‌ موجودی‌ تاكنون‌ در تاریخ‌ طبیعی‌ و جانوری‌ وجود نداشته‌، بلكه‌ این‌ خون‌آشام‌، در قرن‌ بیستم‌ و یكم‌ خلقت‌ یافته‌ و باید در فهرست‌ انواع‌ جانوران‌ و موجودات‌ زنده‌ نامی‌ برای‌ آن‌ تعیین‌ كرد. برخی‌ از جانورشناسان‌ نیز معتقدند این‌ موجود عجیب‌الخلقه‌، نتیجه‌ دستكاری‌های‌ ژنتیكی و تلاش‌ برای‌ همانندسازی‌ موجودات‌ است‌ كه‌ آزمایشات‌ ناموفق‌ ژنتیكی‌ دانشمندان‌ زمینی‌ یا غیرزمینی‌، سبب‌ به‌ وجود آمدن‌ آن‌ شده‌ است‌. به‌ گفته‌ متخصصان‌ علم‌ ژنتیك‌، در حدود شش‌ سال‌ پیش‌ هم‌ در یكی‌ از مناطق‌ علمی‌ پورتوریكو، جانور عجیب‌الخلقه‌یی‌ مشاهده‌ شد كه‌ در آنجا گروهی‌ از دانشمندان‌ به‌ آزمایش‌های‌ بیولوژیكی‌ می‌پرداختند.

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
قالیچه های پرنده

شنبه دوازدهم مرداد ۱۳۸۷ 9:28

قرن‌ها پس از آن كه قاليچه‌هاي پرنده تنها يك افسانه هزار و يك شبي تصور مي‌شد، هنري بك، كاشف فرانسوي، شواهد مستند از وجود قاليچه‌هاي پرنده در ايران يافته است.

هنري بك در سرداب‌هاي زيرزميني قلعة الموت، در نزديكي درياي خزر، طومارهايي يافته است كه شواهد جديدي در مورد قاليچه‌هاي پرنده به دست مي‌دهند. اين طومارها كه به طرز خارق‌العاده‌اي سالم مانده‌اند، در اوايل قرن سيزدهم ميلادي توسط يك محقق يهودي به نام اسحاق‌ بن شريره نوشته شده‌اند.

پس از آن كه پروفسور جي. دي. سپتيموس، زبان شناس مشهور اين متون را از زبان فارسي به انگليسي ترجمه كرد، اين دست‌نوشته‌ها باعث جنجال‌هاي زيادي در جامعه علمي جهان شدند. مدت كوتاهي پس از انتشار ترجمه اين متون، كنفرانسي با حضور كارشناسان برجسته بين‌المللي در مدرسه مطالعات شرقي و آفريقايي لندن برگزار شد. بسياري از مورخان با حمله به بك، اين دست نوشته‌ها را جعلي خواندند. اما پروفسور سپتيموس كه به خاطر عدم شركت بك در اين كنفرانس به خاطر تولد فرزندش دفاع از او را به عهده داشت، گفت كه اين متون بايد به طور دقيق مورد بررسي قرار بگيرند.

قدمت اين دست نوشته‌ها اكنون در انستيتوي لئوناردو داوينچي شهر تريست، به كمك روش راديو كربن در حال تعيين است.

بنا بر نوشته‌هاي بن شريره، حكام مسلمان قاليچه‌هاي پرنده را وسيله‌اي شيطاني مي‌دانسته‌اند و به همين خاطر دانش و سازندگان آن را سركوب كرده‌اند و ردپاي آن را از تاريخ به دقت پاك كرده‌اند. هرچند قاليچه‌هاي پرنده تا اواخر قرن سيزدهم ميلادي بافته و فروخته مي‌شده‌اند، اما استفاده از آن در انحصار افراد خاصي بوده است.

بنا بر يادداشت‌هاي بن‌شريره، نخستين اشارات به قاليچه‌هاي باستاني در دو متن باستاني صورت گرفته است. يكي از اين كتاب‌ها، مجموعه‌اي از ضرب‌المثل‌ها است كه توسط شامشاد، وزير نبوكدنزر پادشاه بابلي جمع‌آوري شده است و منبع ديگر، مجموعه‌اي از گفتگوهاي باستاني است كه توسط شخصي به نام ژوزفوس نگاشته شده است.

بر اساس نوشته‌هاي بن شريره، قاليچه‌هاي پرنده‌اي كه مي‌توانستند چند متر بر فراز زمين شناور باشند، نخستين بار توسط كيمياگران و صنعت‌گران دربار ملكه صبا ساخته شد و ملكه صبا آن را به نشانه عشق خود براي حضرت سليمان فرستاد. اما وقتي ملكه صبا خبر برخورد سرد حضرت سليمان را با هديه‌اش شنيد، دل‌شكسته شد و صنعت‌گران خود را از دربار بيرون كرد. اين صنعت‌گران در نهايت در ناحيه بين‌النهرين و در نزديكي شهر بغداد ساكن شدند و كسب و كار خود را ادامه دادند.

بن شريره در يادداشت‌هاي خود به توضيح چگونگي كار اين قاليچه‌هاي پرنده مي‌پردازد، اما متاسفانه اكثر اصطلاحات و عبارات فني به كار رفته در اين قسمت قابل فهم نيستند. اما از قسمت‌هاي قابل خواندن متن چنين برمي‌آيد كه قاليچه‌هاي پرنده هم مانند قاليچه‌هاي معمولي روي دار بافته مي‌شده‌اند و تفاوت آن‌ها با قاليچه‌هاي معمولي در مرحله رنگرزي بوده است. صنعتگران دربار ملكه صبا گِل مخصوصي «به دست آمده از چشمه‌هاي كوهستان» كشف كرده بودند كه هنگامي كه در معرض حرارت شديد، «داغ‌تر از آتش حلقة هفتم جهنم» در ظرفي محتوي روغن يوناني قرار مي‌گرفت، خاصيت ضد مغناطيسي پيدا مي‌كرد. با توجه به مغناطيس بودن كرة زمين، و وجود ميليون‌ها محور مغناطيسي كه از قطب جنوب تا قطب شمال كشيده شده‌اند، قاليچه‌هايي كه الياف شان به اين گل آغشته مي‌شد مي‌توانستند از سطح زمين فاصله بگيرند. اين فاصله با توجه به غلظت و ميزان گل به كار رفته، از يك متر تا چند ده متر مي‌رسيد. محورهاي مغناطيسي مانند ريل‌هاي هوايي عمل مي‌كردند و قاليچه مي‌توانست در امتداد اين محورها پيش رود.

بر اساس يادداشت‌هاي بن‌ شريره، كتابخانه اسكندريه تعداد زيادي از اين قاليچه‌هاي پرنده را در اختيار داشته است و آن را براي گردش ميان قفسه‌هاي مملو از پاپيروس كتابخانه در اختيار مراجعه‌كنندگان به كتابخانه مي‌گذاشته است. اين كتابخانه كه در يك زيگورات قرار داشته است، بيش از 40 هزار طومار خطي در اختيار داشته است كه توسط سيصد نسل از كاتبان نگاشته شده بود. سقف اين كتابخانه آن‌قدر بلند بوده است كه بسياري از مراجعه‌كنندگان ترجيح مي‌داده‌اند به حالت شناور در هوا و روي قاليچه‌هاي پرنده مطالعه كنند. بر اساس يادداشت‌هاي بن شريره، ساخت قاليچه‌هاي پرنده در سرزمين‌هاي اسلامي به دو دليل سركوب شد. نخست اين كه حكام مسلمان مي‌گفتند بشر قرار نيست پرواز كند و قاليچه‌هاي پرنده باعث به هم خوردن نظم امور مي‌شوند. دليل دوم بيشتر اقتصادي بود. بسياري از اشراف و ثروتمندان عرب ثروت خود را مديون گله‌هاي شتر و اسب خود بودند و دل‌شان نمي‌خواست چند صنعتگر فقير و بي‌چيز با ساخت قاليچه‌هاي پرنده كسب و كار آن‌ها را نابود كنند.

قاليچه‌هاي پرنده در زمان حكومت خلفاي اموي و عباسي به شدت سركوب شدند و در نهايت در سال 1226 ميلادي و با حمله مغول‌ها به آسياي مركزي، در هرات و بلخ و بخارا حمام خون به راه افتاد. مغول‌ها در جريان غارت و تاراج خود، چند قاليچه پرنده هم پيدا كردند و هنگامي كه مردي به آن‌ها گفت اين قاليچه‌ها تيزروتر از اسب‌هاي پاكوتاه مغول‌ها هستند، چنگيزخان چنان از اين توهين برآشفته شد كه سر مرد را از تنش جدا كرد و دستور داد تمام قاليچه‌هاي پرنده قلمروي وسيعش را جمع‌آوري و نابود كنند!!!

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
تصاویر جدید از موجودات ناشناخته

سه شنبه یازدهم تیر ۱۳۸۷ 11:20

امروز رو براتون ۳ تا عکس جالب از موجودات ناشناخته آماده کردم که امیدوارم خوشتون بیاد. فقط نظر یادتون نره

=============

عکس یک موجود عجیب شبیه به سوسمار که واقعا سر جالبی داره!!!

سوسمار عجیب

عکس یک موجود کوچک و عجیب که سرش شباهت زیادی به سر بچه انسان داره

عکس موجودی عجیب که سر شبیه به انسان داره

این هم عکس آخر که جسد یک موجود بسیار عجیب و باور نکردنی خودتون نظر بدین

موجود ناشناخته

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
بچه سگ آدم نما

یکشنبه نوزدهم خرداد ۱۳۸۷ 7:6

دوستان سلام به خاطر دیر به روز شدن وبلاگ از همه معذرت می خوام امروز رو براتون عکس یک بچه سگ آماده کردم که شبیه به انسان البته این عکس باید خیلی زودتر از اینا تویه وبلاگ قرار می گرفت ولی به دلیل مشکلاتی که بود یک ذره دیر شد منبع این عکس هم یک سایت روسی (با تشکر از احسان)

=============

تصاویر واقعی از بچه یک سگ که بسیار شبیه نوزاد آدم به تصاویر دقت کنید و ببیند خدا چه قدرتی داره

عکس اول از دور گرفته شده خوب بهش دقت کنید

این عکس از نزدیک گرفته شده خوب به صورت دقت کنید

این هم عکس آخر به رنگ پوست و دست پا توجه کنید

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
گربه یک چشم

شنبه بیست و یکم اردیبهشت ۱۳۸۷ 7:11

دوستان سلام شاید تا حالا تویه افسانه ها و فیلمها در مورد موجودات یک چشم چیزایی رو شنیده یا دیده باشین ولی هیچ کدوم واقعی نبودن اما امروز براتون عکس واقعی از گربه یک چشم رو آماده کردم. امیدوارم که واستون جالب باشه

=============

این بچه گربه ی یک چشم در آمریکا (ایالت اورگون) متولد شده البته یك روز پس از تولد مرده

بچه گربه یک چشم خوب بهش دقت کنید wWw.Axiom.Dom.Ir

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
خوک انسان نما

دوشنبه نهم اردیبهشت ۱۳۸۷ 7:22

دوستان سلام امروز رو ۳ تا عکس از یک بچه خوک که شبیه به انسان و به خوک انسان نما معروف شده آماده کردم امیدوارم خوشتون بیاد. (مثل اینکه این خوک تویه هند)

=============

۳ عکس جالب از خوک انسان نما

خوب به اجزای صورتش دقت کنید شبیه به آدم wWw.Axiom.Dom.Ir

خوب به گوش هاش دقت کنید wWw.Axiom.Dom.Ir

به اندازه بدن و حالت صورت به خصوص چشمها دقت کنید wWw.Axiom.Dom.Ir

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
تولد موجود عجیب

دوشنبه دوم اردیبهشت ۱۳۸۷ 7:9

دوستان سلام امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز براتون چند تا عکس از تولد یک گاومیش عجیب آماده کردم

=============

عکسهای گرفته شده از یک گاومیش غیر قابل شرح که توسط اهالی محلی مقیم تایلند گرفته شده البته به نظر میرسه مراسم خاصی رو هم ترتیب دادن

خوب به سر و بدنش دقت کنید wWw.Axiom-Elf.blogfa.Com

به رنگ پوست و اندازه شکمش دقت کنید اصلا شبیه گاومیش نیست!!! wWw.Axiom-Elf.Blogfa.Com

این عکس از بالا گرفته شده به اندازه سرش دقت کنید wWw.Axiom-Elf.Blogfa.com

خوب به اندازه پاهاش دقت کنید wWw.Axiom-Elf.Blogfa.Com

در آخر هم براتون یک کتاب ۴ فصلی دیگه مثل کتابهای قبلی آماده کردم که واقعا مطالب خوندنی داره تو این کتاب به بیشتر سوالاتی که ممکن به ذهن شما در مورد ارواح برسه پاسخ داده شده حتما دانلود کنیدش.

فصلهای کتاب:

یک داستان واقعی از کتاب شبه بوتادون اثر ار. اس. هوكر 

سرنوشت کودکان بعد از مرگ و جنسیت ارواح

تولد در دنیاهای مختلف

ماده گرائی در دنیای ارواح

دانلود کتاب ارواح نسخه سوم

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
فیلم بچه قورباغه ای

پنجشنبه بیست و دوم فروردین ۱۳۸۷ 8:27

دوستانی که از قبل مطالب وبلاگ رو می خوندن و به ما سر می زدن اگه یادشون باشه پستی رو با نام بچه های عجیب گذاشته بودم که توش عکس بچه ای شبیه قورباغه بود و توضیحات عکس هم تویه همون پست هست خوب حالا فیلم اون بچه رو گذاشتم که تویه بیمارستان گرفته شده حتما دانلود کنید راستی دوستانی هم که این مسائل رو باور ندارن می تونن اینجا نیان عکسها و مطالب اینجا شاید بیشترش واقعی نباشه ولی ساخته من نیست.

=============

عکس گرفته شده از بچه قورباغه ای

نوزاد قورباغه ای

دانلود فیلم بچه قورباغه ای

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
جسد قدیمی۵۰۰ ساله

پنجشنبه نهم اسفند ۱۳۸۶ 1:2

دوستان سلام این بار رو بر خلاف همیشه خیلی زود آپ کردم و یک عکس جالب جدید واستون می ذارم عکس جسد دختری که بعد از بررسی گفته شده ۵۰۰ سال پیش مرده و هنوز کاملا سالم مونده!!!

=============

جسد دختر که ۵۰۰ سال پیش مرده و تویه کوه های ایتالیا پیدا شده

جسد دختر خوب بهش دقت کنید

اینم عکس بعدی که ازش گرفته شده خوب به صورت و موهاش دقت کنید

به موهای دختر دقت کنید هنوز سالم مونده

اینم عکس آخری که از نیم رخش گرفته شده

نیم رخ جسد دختر

در آخر هم کتابی رو برای شما آماده کردم که حتما دانلود کنید چون واقعا مطالب جالب و خوندنی داره و واسه جمع آوریش زحمت کشیدم بیشتر به درد کسایی می خوره که می خوان داستانهای واقعی و علمی در مورد ارواح بخونن

این کتاب ۴ فصل داره:

اشیای جن زده

چگونه افراد رو هیپنوتیزم کنیم؟

خروج روح و تن پوش از بدن (مرگ واقعی)

علت عدم تماس ارواح با بعضی از افراد

لینک دانلود کتاب بررسی ارواح

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
ماهی عجیب

سه شنبه هفتم اسفند ۱۳۸۶ 8:33

دوستان عزیز سلام امیدوارم حال همه خوب باشه امروز رو هم مثل همیشه با عکسای جدید از دنیای ماوراء آپ می کنم عکسای امروز مربوط به یک ماهی عجیب که خیلی جاها خوندم اسکلت پری دریایی ولی در کل واقعا چیزی به اسم پری دریایی وجود نداره این اسمی که ما روی این موجودات می ذاریم مثلا واسه بعضی ها تا می گیم پری دریایی تصویر یک موجود زیبا و شبیه به فرشته رو تجسم می کنن و واسه بعضی های دیگه هم تصویر موجودی که نصف بدنش شبیه آدم البته در مورد افسانه های یونان که مال پری دریایی تو وبلاگ توضیحاتی دادم که می تونید از قسمت نوشته های پیشین پیدا کنیدش...

=============

عکس ماهی عجیب که شبیه به پیرمرده

ماهی عجیب

این هم یک عکس دیگه از صورتشه که دقیقا به یک آدم پیر شبیه

صورت ماهی عجیب

این هم آخرین عکس که از پشت سرش گرفته شده

عکس ماهی عجیب از پشت سر

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
موجود عجیب در ایران

دوشنبه هفدهم دی ۱۳۸۶ 0:56

تو این مدتی که وبلاگ دارم این جور نظرایی برام زیاد بوده که چرا از موجودات عجیب که تو ایران هستن عکس نمی ذاری و ... خوب دلیل داشته عزیزم تو ایران هم از یوفوها نشونه هایی بوده و موجودات عجیب و اتفاقات عجیب همه جا هستش تا حتی من خودم با آدمایی صحبت کردم که می گن یوفو دیدن ولی متاسفانه تو ایران به خاطر اینکه بین مردم ترس به وجود نیاد بیشتر این خبرها رو هیچ جا نمی گن ولی این بار شانس با ما بوده و یک خبر از یک موجود ۸ پا تو ایران(بوشهر) به دستم رسیده. والا تا جایی که من فهمیدم موضوع این بوده که این حیون عجیب حوالی شهرستان جم زندگی می کرده و به ماشینهایی که از تو جاده رد می شدن حمله ور می شده و با قدرت عجیبی که داشته ماشینها رو به گوشه جاده پرت می کرده علت پرت شدن ماشینها معلوم نمی شده تا روزی که خودشو به یک کامیون سنگین و پر بار زده و  تعادل خودشو از دست داده راننده کامیون هم پیاده شده و با چوب بهش زده و این موجود عجیب رو کشته به هر حال هر چی بوده هیف که مرده شاید آخرین نسلش بوده...

عکس گربه 8 پا wWw.Axiom-Elf.Blogfa.Com

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
قربانیان مثلث برمودا

پنجشنبه یکم آذر ۱۳۸۶ 8:5

در این پست هواپیماها و کشتیهای مهمی که تا سال 1974 در مثلث برمودا ناپدید شده‌اند، رو لیست کردم.

=============

هواپیماهای مهم مفقود شده:

 

5 دسامبر 1945 : 5 هواپیمای جنگنده TBM متعلق به نیروی دریایی که در یک پرواز آموزشی از پایگاه دریایی هوایی فورت لادردیل در فلوریدا به هوا برخاستند و همگی ناپدید شدند. مجموع خلبان و سرنشینان آن 14 نفر بودند.

 

5 دسامبر 1945 : هواپیمای بمب افکنهای PBM مارتین مارینر با 13 خدمه که جهت نجات هواپیماهای TBM اعزام شده بود، چند دقیقه بعد از پرواز ارتباط رادیویی‌اش قطع شده و ناپدید گشت.

 

1947 : هواپیمای سوپر فورت C-54 متعلق به ارتش آمریکا در 100 مایلی برمودا ناپدید شد.

 

29 ژانویه 1948 : هواپیمای چهار موتوره استارتایگر از نوع تئودور 4 در حالیکه ارتباط رادیویی‌اش با مرکز قطع گردیده بود، در 380 مایلی شمال شرقی برمودا با 13 سرنشین و خدمه گم شد.

 

28 دسامبر 1948 : هواپیمای Dc-3 در مسیر سن خوان به میامی با 32 سرنشین به اضافه خدمه ناپدید شد.

 

17 ژانویه 1949 : استارآریل همتای هواپیمای استارتایگر ، در مسیر لندن به سانیتاگوی شیلی از طریق برمودا و جامائیکا ، در 380 مایلی جنوب و جنوب غربی برمودا سمت کینگستون پس از قطع ارتباط رادیویی‌اش ، ناپدید شد.

 

مارس 1950 : هواپیمای آمریکای گلوب ماستر در شمالی‌ترین قسمت مثلث در حالیکه رهسپار ایرلند بود، گم شد.

 

2 فوریه 1952 : هواپیمای باربری انگلیسی یورک در شمال مثلث که رهسپار جامائیکا بود، با 33 سرنشین ، ناپدید شد.

 

30 اکتبر 1954 : هواپیمای نیروی دریایی سوپر کانستلیشن با 40 سرنشین در شمال مثلث ناپدید گشت.

 

9 نوامبر 1956 : هواپیمای گشتی P5M متعلق به نیروی دریایی با 10 خدمه نزدیک برمودا ناپدید شد.

 

8 ژانویه 1962 : هواپیمای نیروی هوایی در مسیر لنگلی فیلد ، در ویرجینیا به آزورز ، گم شد.

 

28 آگوست 1963 : دو هواپیمای جدید متعلق به نیروی هوایی ، چهار موتوره از نوع KC- 135 استراتوتانکرز از پایگاه هوایی همستید ، در فلوریدا به قصد پیوستن به گروه اختصاص یافته جهت سوخت گیری ، در 300 مایلی جنوب غربی برمودا ناپدید شد.

 

5 ژوئن 1965 : هواپیمای C- 119 باکسکار با 10 خدمه در جنوب شرقی باهاما ناپدید گردید.

 

11 ژانویه 1967 : هواپیمای YC- 122 شکاری که به هواپیمای باری تبدیل شده بود، با 4 سرنشین در ناحیه گلف استریم بین پالم‌بیج و گراند باهاما گم شد.

 

22 سپتامبر 1963 : هواپیمای بازی C-132 که رهسپار آزوزر بود، ناپدید گشت.

 

کشتیهای مهم مفقود شده:

 

1840 : کشتی بزرگ فرانسوی رزالی که از اروپا عازم هاوانا بود، در مثلث برمودا با تمام وسایل دریانوردی و مجموعه‌های دست نخورده پیدا شد، در حالی که تمام سرنشینان آن ناپدید شده بودند.

 

ژانویه 1880 : کشتی جنگی بادبان‌دار انگلیسی آتلانتا ، برمودا را به مقصد انگلستان با 290 سرنشین ترک کرد که احتمالا در محلی نه چندان دور از برمودا باید ناپدید شده باشد.

 

اکتبر 1902 : کشتی آلمانی سه دکله فریا ، مدت زمانی کوتاه بعد از ترک مانزانیوی کوبا در حالیکه خیلی ناجور کج شده و قسمتی از دکل آن از بین رفته و لنگر آن آویزان بود، پیدا شد. تقویم اتاق کاپیتان 14 اکتبر یعنی روز بعد از حرکت را نشان می‌داد.

 

مارس 1918 : کشتی نیروی دریایی آمریکا به نام یواس. اس سیکلوپز ، 19000 تنی با طول 500 پا در چهارم مارس از باربادوس با 309 سرنشین و خدمه به طرف نورفولک حرکت کرد. نه هوا بد بود، نه پیامی رادیویی دریافت شد و نه قطعه شکسته‌ای هرگز از آن بدست آمد.

 

1925 : اس. اس. کاتوپاکسی که از چارلستون عازم هاوانا بود، ناپدید گردید.

 

آوریل 1932 : دو کشتی دکل‌دار جان و مری ، ثبت شده در نیویورک ، شناور اما خالی از سرنشین در 50 مایلی جنوب برمودا در حالیکه بادبانهایشان جمع شده بود و بدنه آنها به تازگی نقاشی گردیده بود، پیدا شدند.

 

فوریه 1940 : کشتی گلوریا کلیت از سینت وینسنت ، متعلق به کمپانی هند غربی ، بدون سرنشین از 200 مایلی جنوب موبایل در آلاباما پیدا شد، در حالیکه همه وسایل آن دست نخورده و منظم بود.

 

22 اکتبر 1944 : کشتی باری کوبایی به نام رابیکن در حالی که همه سرنشینان آن به به جز یک سگ ، به نظر می رسید که کشتی را ترک کرده‌اند، بوسیله گارد ساحلی در گلف استریم از سواحل فلوریدا پیدا شد.

 

ژوئن 1950 : کشتی باری اس. اس. سندرا به طول 350 پا از ساوانای جورجیا به مقصد پورتو کابلو ، در ونزوئلا با 300 تن محموله حشره‌کش از سینت آگوستین در فلوریدا ، عبور کرد و سپس بدون باقی گذاشتن هیچ اثری از خود ناپدید گردید.

 

سپتامبر 1955 : کشتی کانمارا 4 به طرزی مرموز در 400 مایلی جنوب غربی برمودا غرق شده بود.

 

2 فوریه 1963 : کشتی باری مارین سولفور کوئین به طول 425 پا که از بیومونت در تگزاس رهسپار نورفولک در ویرجنیا بود، بدون ارسال هیچ پیامی اثری یا باقی گذاشتن شکسته پاره‌ای از خود با تمام خدمه و سرنشینان ناپدید شد.

 

اژوئیه 1963 : کشتی کوچک ماهیگیری اسنو بوی با 63 پا طول و 40 سرنشین ، در جامائیکا به مقصد شمال شرقی کی ، در 80 مایلی جنوب برمودا ناپدید گشت.

 

1924 : کشتی باری ژاپنی ری فوکو مارو در فاصله‌ای بین باهاما و کوبا تقاضای کمک کرد و سپس ناپدید شد.

 

1931 : کشتی باری استیونجر با 43 خدمه ناپدید گردید.

 

مارس 1938 : کشتی باری استرالیایی آنجلو استرالین با 39 خدمه ، خبری را بدین مضمون "همه چیز خوب است" برای آخرین بار از آزورز مخابره کرد.

دسامبر 1967 : قایق مسابقه‌ای رواناک با 46 پا طول در حالیکه از خشکی اطراف قابل روئیت بود، ناپدید گردید.

 

24 دسامبر 1967 : کشتی ویچ کرافت به حالت شناور در بندری در یک مایلی میامی پیداش شد، در حالیکه کابین هدایت کشتی سرنشینان و مالک آن همگی ناپدید شده بودند.

 

آوریل 1970 : کشتی باری میلتون یاتریدز که از نیو اورلئان عازم کیپ تاون بود، ناپدید شد.

 

مارس 1973 : کشتی باری هزار تنی آنتیا که با 32 خدمه در مسیر نیوپورت نیوز به آلمان در حال دریانوردی بود، ناپدید گردید.

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
مثلث مرگ!!!

سه شنبه بیست و دوم آبان ۱۳۸۶ 8:35

دوستان سلام امیدوارم که حال همتون خوب باشه امروز رو براتون یک کتاب در مورد مثلث برمودا آماده کردم که مال همین وبلاگ خیلی مطالب جالبی داره حتما دانلود کنید.

=============

مثلث برمودا محلی است وهم‌انگیز که در آن صدها هواپیما و کشتی در هوا و دریا ناپدید شده‌اند. بیش از هزار نفر در این منطقه وحشت گم شده‌اند، بدون اینکه حتی یک جسد یا قطعه پاره‌ای از یک هواپیما یا کشتی مفقود شده، به جا مانده باشد.!!!

موقعیت برمودا بر روی نقشه

برمودا شبیه یک مثلث

فصلهای این کتاب:

موقعیت مثلث برمودا

منطقه وحشت

مشاهدات و گزارشات

علل واقعه

داستانی عجیب

گذشته و آینده برمودا

لینک دانلود کتاب مثلث برمودا

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
شیطان ماهی!!! و کتاب خانه های معروف ارواح

پنجشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۶ 6:29

دوستان سلام امیدوارم که حال همه خوب باشه امروز رو براتون عکس جسد یک ماهی عجیب رو می ذارم البته تا جایی که من فهمیدم بهش می گن شیطان ماهی ولی خوب شاید اسم دیگه ای داشته باشه. در مورد واقعی بودنش هم به نظر خودم واقعی چون زیر دریا خیلی چیزا هست که ما ندیدیم و تا آخر عمر هم شاید نتونیم ببینیم در کل اگه تا حالا شما ۸ پا ندیده بودین ۱۰۰٪ وقتی عکسشو می گذاشتم خیلی ها می گفتن این جور چیزی امکان نداره و .............

تصاویر ماهی عجیب که تویه ساحل دیده شده. واقعا عجیب!!!

عکس شیطان ماهی wWw.Axiom-Elf.Blogfa.Com

عکس ماهی عجیب از بالا به چشماش دقت کنید کجایه سرشه wWw.Axiom-Elf.Blogfa.Com

به تیزی دندونای جلو دقت کنید wWw.Axiom-Elf.Blogfa.Com

به بالها و پولکهای روی بدنش دقت کنید wWw.Axiom-Elf.Blogfa.Com

خوب به اندازه این ماهی عجیب دقت کنید wWw.Axiom-Elf.Blogfa.Com

=============

آخر هم براتون یک کتاب از خانه های معروف ارواح گذاشتم حتما دانلود کنیدش داستانهای جالبی داره البته در مورد واقعی بودن داستانها من چیزی نمی دونم آخه من که اونجا نبودم من هم از روی یک منبعی آوردمش ولی منبع معتبر بوده برای اجرا کردنشم نیاز به هیچ نرم افزاری نیست پسوند فایل اجرایی مثل فایلی که برای آیات مربوط به جن گذاشته بودم به هر حال میل خودتونه

لینک دانلود کتاب خانه های معروف ارواح

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
عکسهای عجیب و دانلود فیلم

سه شنبه پانزدهم آبان ۱۳۸۶ 7:47

دوستان سلام بلاخره بعد از یک مدت طولانی آمدم امیدوارم که استفاده کنید...

=============

من این عکسو جایی که دیدم نوشته بود تصاویر ارواح ولی برام توش چند چیز جالب به نظر آمد که تو عکس مشخص کردم اگه کسی از دوستان می دونه موضوع این عکس چیه به ما هم بگه تا بدونیم(البته یکی از دوستان گفتن این عکس مربوط به راه رفتن روی آتیش یا خاکستر داغ)

به پیراهنها و نور زرد و صورتی که بالای سر مرد به وجود آمده توجه کنید!!!

این هم عکس دوم که دقیقا نمی دونم چیه ولی فکر کنم تویه آمریکا گرفته شده و تو روزنامه هم چاپ کردنش

عکس عجیب

در آخر هم یک فیلم براتون آپلود کردم که یک موجود سفید رنگ داخل دیوار میشه به نظر خودم که واقعی نیست

لینک دانلود موجود عجیب

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
بچه های عجیب!!!

سه شنبه بیست و چهارم مهر ۱۳۸۶ 8:19

دوستان سلام امروز رو براتون یک فیلم جالب آپلود کردم که حتما ببینیدش و یک عکس از یک نوزاد عجیب(این پست ۱۰۰٪ واقعی)

=============

يك زن مصري در زايماني نادر، نوزادي به شكل قورباغه به دنيا آورد. به گزارش پايگاه اينترنتي الرايه و به نقل از روزنامه مصري الاخبار، اين نوزاد دو ساعت پس از تولد در بيمارستان عمومي الاقصر، درگذشت. دكتر محمد عزمي، رئيس اين بيمارستان گفت تحقيقات نشان مي دهد نوزاد قورباغه اي به دليل ازدواج فاميلي پدر و مادرش اينگونه به دنيا آمد. وي افزود: مادر اين نوزاد در دوران بارداري هيچ گونه دارويي نيز استفاده نكرده بود!!! واقعا عجیبه

نوزاد قورباغه ای

تا جایی که من می دونم این بچه وقتی به دنیا آمده ظاهرش همین جوری بوده این فیلم رو هم پرستارهای بیمارستان گرفتن به هر حال خودتون ببینید و نظر بدین!!! (حتما دانلود کنید)

دانلود فیلم کودک عجیب

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
علوم تله پاتی

شنبه بیست و یکم مهر ۱۳۸۶ 6:3

دوستان سلام امروز رو براتون یک مطلب علمی آوردم امیدوارم که استفاده کنید. راستی عید سعید فطر رو هم به همه تبریک میگم.

=============

تله پاتی کلمه ایست یونانی که (TELE) به معنای دور و (POTHOS) به معنی احساس است که این پدیده شامل انتقال فکر به قصد دیگر و نیز دریافت که کلاً می توان آن را فرایاب نامید. این استعداد روحی روانی در تمامی اشخاص با شدت و ضعفی متفاوت متناسب با شخصیتشان وجود دارد که خصیصه آن مانند دیگر ادراکات فوق حسی برای فرد نیروییست که بدون بهره مندی از حواس پنج گانه به کار گرفته می شود. برای تقویت این استعداد تمرین هایی را باید انجام داد که در ادامه مطلب به آن اشاره شده است.

یک فیلم کوتاه هم براتون گذاشتم که بدون استفاده از دست جسم روی میز رو به حرکت در می آرن خیلی جالبه حتما دانلود کنید!!!

لینک دانلود به حرکت در آوردن جسم روی میز


ادامه مطلب
مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
حقیقت روح ادامه داره (فیلم پری دریایی)

شنبه پنجم خرداد ۱۳۸۶ 8:26

دوستان عزیزم سلام امیدوارم که خوب باشین اگه وب رو دنبال می کردین دیگه خودتون از اتفاقایی که این مدت افتاده خبر دارین بله درسته یک مدت نبودم و به وبلاگ نمیرسیدم توی همین مدت هم یک سری از دوستان آمدن به ما فحش دادن و کلی اتفاق افتاد و به خاطر همینا وبلاگ نصف بینندگان ثابت خودشو از دست داد و نظرات کم شده به هر حال بعضی از دوستان هم میگن وبلاگ تعطیل شده و دیگه سر نمی زنن ولی باید بگم هنوز مطلب زیاد دارم در مورد روح و جن که می خوام براتون بگم و فکر نکنم وبلاگ رو اگه دوستان با حرفاشون تعطیل نکنن به این زودیا تعطیل کنم بی خیال.... مطالب امروز رو حتما ببینید خیلی جالب. نظر هم فراموش نشه

============

عکس یک موجود ماوراء البته در واقعی بودنش خودم هم شک دارم ولی یک جا در مورد اثبات این موجودات نوشته که همون نوشته ها می تونه دلیل خوبی واسه واقعی بودن این عکس باشه

به صورتش نگاه کنید شبیه به آدم فضایی تو فیلمهای تخیلیه

اینم عکس دوم که بازم نمی دونم واقعی یا نه ولی خیلی جالب

خوب به هیکل و دستاش دقت کنید

باز هم همون موجودات هستن ولی این یکی مثل اینکه تو قبرستون گرفته شده و ۲ تا هستن

توی این عکس 2 تا هستن

این عکس هم واقعی ولی باز هم نمی دونم چیه اگه شما می دونید به من هم بگین

عکس یک موجود ناشناخته

توی این عکس هم که واقعا جالب یک موجود عجیب رو می بینید که نصف بدنش آدم و نصف دیگش مارمولک و جالب اینجایه که این موجود عین انسانها سرش هم مو داره!!!

عکس موجودی که نصف انسان و نصف مارمولک

این عکس هم که شاید تکراری باشه و قبلا دیده باشین این عکس جنی که تو امارات گرفته شده ولی این چون از در غار بود گذاشتم که نمای خود غار رو هم داشته باشین

جنی که در امارات دیده شده

این عکس هم که واقعا برای خودم خیلی عجیب بود خودتون که می بینین این موجودات شبیه زن هستن و دم دارن و توی یک موزه خارجی هستن البته این عکسو با این موضوع شاید جای دیگه ای هم دیده باشین که یک دختر قرآن رو پاره می کنه و شبیه میمون می شه!!! به هر حال خیلی زشت

خوب به صورت و موهای سرشون دقت کنید خیلی شبیه آدم هستن

اینم یک عکس از یکیشون که نزدیکتره به دست و پاش دقت کنید تنها فرقشون همینه که دم دارن

خوب بهش دقت کنید

 

در ضمن این فیلم پری دریایی رو هم حتما دانلود کنید

لینک دانلود فیلم پری دریایی

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
عكس موجودات ماوراء !!!

پنجشنبه بیست و سوم آذر ۱۳۸۵ 6:6

دوستان گلم سلام شرمنده که یک مدت آپ نکردم ولی حالا آمدم با یک سری عکس جالب و عجیب که باور کردنشون سخت ولی واقعی در ضمن باید همین اول در جواب اونایی که می گن اینا رو با نرم افزارای گرافیکی درست کردن بگم که اصلا اینجوری نیست دوست عزیز به من کسی جایزه نمیده که عکس چرت اینجا بذارم تازه اگه خودت وارد باشی میفهمی که اینا نه کار فتوشاپ نه هم هیچ نرم افزار گرافیکی دیگه. خوب بریم سراغ عکسا...

============

این عکس یک موجود ناشناخته شبیه خفاش ولی خفاش نیست خوب بهش دقت کنید خیلی از خفاش بزرگتره

گفته مي شه اين موجود هر وقت تو آسمون ديده مي شه براي مردم بدبختي مياره

تصوير بالا كه نزديك تر شده

 خوب به بالهاي بزرگش نگاه كنيد

اينم كه يك عكس واقعا عجيب من كه نمي دونم چيه ولي به صورتش خوب نگاه كنين خيلي عجيب فكر كنم اين موجودات قبل از وجود انسانها بودن

خوب به دهن و دو طرف بدنش دقت كنيد

تصوير بالا كه نزديك شده

واقعا عجيب اين موجودات چي هستن خوب ببينيد

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
پري دريايي

شنبه بیست و هفتم آبان ۱۳۸۵ 6:7

پری دریایی

 

تا کنون هرچه در مورد پری دریايي به ما گفتن به صورت داستان و قصه باورش داشته ایم، ولی در کل پري دریائی یک موجود افسانه‌ای آبزي است که سر و تنه‌ای به شکل انسان (زن) و دمی شبیه به ماهی دارد. پری دریایی در افسانه‌های بسیاری از فرهنگ‌های جهان، از تمدن آشوریان تا بابل و يونان باستان وجود دارد. در بعضی افسانه‌های اروپایی آمده پری دریایی توانایی برآورده کردن آرزوهای انسان‌ها را دارد، و در ژاپن معروف است که خوردن گوشت پری دریایی سبب جوان ماندن و زندگی جاوید می‌شود. امیدوارم كه با دیدن این عکسها به پری دریائی به صورت يك افسانه ديگه نگاه نکنید.

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
تصاویر پری دریایی

شنبه بیست و هفتم آبان ۱۳۸۵ 5:58

عکسهای پری دریایی که در سواحل فیلیپس دیده شده

پري دريايي

پري دريايي خوب به شكمش توجه كنيد

خوب به دم اين موجود نگاه كنين

پري دريايي از يك زاويه ديگه

پري دريايي خوب به اندازه قد اين موجود توجه بكنين

پري دريايي از پشت سر

صورت پري دريايي

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
ابرها

شنبه بیستم آبان ۱۳۸۵ 5:25

ميگن فرشتها هميشه همه جا اعمال ما رو يادداشت ميكنن!!! البته اينا فقط ابره و از اين اتفاقا زياد رخ ميده. اينا رو به خاطر اين گذاشتم كه همه به خودمون بيايم و به خاطر بياريم كه هر كاري بكنيم خدا ازش خبر داره و ما رو ميبينه.

 

ابرها

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
عکس ابرها

شنبه بیستم آبان ۱۳۸۵ 5:15

تصویر بالا که براتون آوردم نزدیک

ابر

مربوط با مضوع : مطالب و تصاویر در مورد ماوراء و موجودات ناشناخته
نوشته شده توسط مهدی  | لينک ثابت |
محل قرار گيري بنرها

تصاوير واقعي از روح و جن و موجودات ماوراء

متافیزیک و علوم غریبه

هرگونه كپي برداري با ذكر منبع بلامانع است